Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vagy mivel tudom...

Hogyan vagy mivel tudom felgyorsítani a gépemet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 09:37
 1/8 anonim válasza:

Veszel bele több RAM-ot,vagy újratelepíted az op-rendszert,vagy használ CCleaner progit az jól kitakarítja a winyod meg esetleg csinálhatnál lemeztöredezettségmentesítést.

Amúgy tudni kéne milyen fejlettségű a géped és mennyire használod ki,mert ha egy gép lassú annak több oka is van.

2009. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ragasztószalagozd fel egy sportkocsira.
2009. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 jókat mond:)

ha ramot veszel bele akk már 512mb-s ram növekedése is csodákra képes.

de ajánlom szintén ccleaner, 1 jókis registry tisztítás is sokat segít;)

2009. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A merevlemezen lévő szabad terület mérete is sokat számít, bár nem valószínű, hogy pont abból fogytál ki, de láttam már olyat. A pasasnak szinte teljesen megállt az egész gép, mert betelt a rendszerpartíció. Ciki.
2009. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
512 DDR1 Ram,Ati Radeon 9500 512mb, 3ghz,és 100gb foglalt, 40 szabad...van egy másik Ramom, de az alaplapom nem olvassa,DDR2 1gb
2009. dec. 31. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olvassa? Csak nem belepasszíroztad a DDR2-es RAM-ot a DDR1-es foglalatba? :o

Vagy olyan alaplapod van, amelyiken mindkét foglalattípus megtalálható?

A szabad hely megfelelőnek tűnik.

A 3 GHz lehet jó, attól függ, pontosan milyen, mert pl. egy Celeron D nem a legjobb, még ha 3 GHz-es is.

Az 512 MB elég kevés, főleg, ha nem frissen telepített az op. rendszered, mert akkor már van annyira tele szeméttel az egész, hogy nagyon-nagyon belassítsa. Ez esetben CCleaner, vagy hasonló programok segíthetnek.

A Radeon 9500 szerintem gyenge. Biztos, hogy 512 MB van rajta?


Szóval szerintem rendszertisztítás vagy újratelepítés, és memóriabővítés első körben.

2010. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neemm dehogy :D egyszerűen nem olvassa és kész... nem tettem bele...kb fél mmm ami miatt nem megy bele...amugy meg Radeon 9500 Family azt nem tudom hogy mb..de szerintem 512
2010. jan. 3. 09:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Videokártya: Radeon 9500 Family 128mb,Alaplap:Asus P5V800-MX és amire kicserlélem:Asus P5L-MX, de ez olvassa a DDR2 Ramot, akkor még veszek bele min 1gb, plusz videokártya,NVDIA GEForce 7800 gt, 1gb :) csak nem tudom egcsinálni annyi a baj..de már minden megvan
2010. jan. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!