Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jön be be a windows...

Miért nem jön be be a windows kezdő felülete?

Figyelt kérdés

2 napja úgy kapcsoltam ki a laptopot, hogy valami frissítést akart telepíteni -> win 8.1-ről van szó egyébként.

Tegnap akartam volna bekapcsolni de a windows a kezdő felületig nem jut el csak egy fekete hátterete látok, ha az egérhez hozzá érek akkor a kurzort látom és azt, hogy a kurzor körül a karika folyamatosan tölt. Gondoltam hátha még valami frissítés települ a háttérben, de 5-6 órát vártam és még mindig ugyanaz a képernyő volt. Ma reggel megint bekapcsoltam még mindig ugyanaz a helyzet...

Mi lehet ez? Lehet, hogy a windows nem jogtiszta és azért csinálja?



2014. jún. 14. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azért csinálja. Azért csinálja, mert kikapcsoltad frissítés közben. Nem véletlen van oda írva, hogy "ne kapcsolja ki a számítógépet". Ki tudod venni az automatikus frissítést, nekem sem frissít a windowsom. De ha egyszer frissít, nem szabad leállítani. Valószínű annak kampó, telepítsd újra.
2014. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Bár általában a nem jogtiszta windows csak annyit szokott, hogy fekete a háttér, bal alul pedig van egy három soros kis szöveg, ami követeli, hogy aktiváld.


Egy kalóz windowsban ki tudja, mit variáltak át, ami rosszul reagálhat egy frissítésre. Szerintem 25 ezer nem drága egy olyan szoftverért, ami nélkül kvázi használhatatlan a géped és csak egyszer kell megvenni, hogy 10 évig használhasd.

2014. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk, ha konkrétan frissítés közben kapcsoltad ki, nem pedig csak jelezte, hogy leállás előtt frissít és ráhagytad, az is lehet, amit az első ír.
2014. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam üzenetet amíg be volt kapcsolvaa gép, hogy bármilyen frissítés települne. Amikor rámentem, hogy leállítás kb. 5 percig még nem kapcsolt ki mert futott a frissítés telepítése, utána a gép magától leállt.
2014. jún. 14. 10:57
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Telepítő DVD be, automatikus helyreállítás. Szerintem megoldja.
2014. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!