Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-at akartam crackelni,...

Sims 3-at akartam crackelni, de nincs Sims 3/game/bin mappám. Hogyan creckeljem máshogy, vagy hol van az a mappa?

Figyelt kérdés
Eleve már az Electronic Arts mappán belül csak a kiegészítők mappája és egy EADM mappa van

2014. jún. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy nem az alapértelmezett helyre telepítetted a játékot.
2014. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fura, én megvettem boltban és nincsenek ilyen problémáim.
2014. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyém nem bolti... Oda telepítettem, ahová a gép akarta, nem változtattam meg, és a gépben beírtam a keresésbe és úgy sem találtam sehol:/ ha az EADM mappába másolom a fájlokat, úgy nem fog működni?
2014. jún. 24. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

> ha az EADM mappába másolom a fájlokat, úgy nem fog működni?


Nem egyszerűbb kipróbálni?

2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Féltem hogy elrontom, mint látszik, nem vagyok egy számítógép zseni... Egyébként, "uninstall"oltam vagy mi és megint telepítettem és most már nincs EADM mappám, valamint kompletten töltöttem le az összes kiegészítővel együtt de nem akartam mindet telepíteni, és amiket telepítettem azoknak nincs is ott mappája (eddig se volt, az nem most tűnt el)
2014. jún. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!