Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek a leghamarabb elsajátít...

Melyek a leghamarabb elsajátítható animáció készítő programok?

Figyelt kérdés

Nem 3D, csak 2D, elől nézeti mint a Family Guy, vagy a South Park (most csak mondtam két példát, de a legtöbb rajzfilmet ide lehetne sorolni).

Adobe Flash-ről hallottam, és néztem review-ot, kb olyan a platformja mint a Photoshop-nak (6 éve dolgozom Photoshop-pal), arról mi a véleményetek? Photoshopban is van ugyan animáció készítésre lehetőség, de ott azért nem túl gyors ütemű a dolog.

Na mindegy. Ha vannak ötletek, tanácsok, segítsetek picit.



2014. jún. 24. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Renderman for Maya
2014. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Flash a legjobb, hasonlít a kezelése a photoshop-hoz. Ha pedig egyszerűbb program is elég, akkor az Anime Studio Pro széria valamelyike. Viszont ebben kicsit "gagyibb", elnagyoltabb a mozgások animálása és a rajzok is.
2014. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Premiere Pro-t használok, azt is a Photoshop gyártója készítette. Bár nem annyira hasonlít a Photoshophoz, viszont sokkal több előnye van, mint a Flashnek.


Mellesleg én sosem jöttem rá, hogy Flasbben hogyan lehet normálisan videóformátumot renderelni, Flash fájlt pedig pl. youtubre nem lehet feltölteni, ahogy sok más helyre sem.


A Premiere Pro viszont konkrétan videókészítésre lett kitalálva, tudsz hozzáadni effekteket, illetve netről leszedhető effekteket is beszerezhetsz hozzá, amit Flashben szintén nem tehetsz meg. Az időzítést nagyon pontosan el lehet végezni, illetve a végkimenetelt illetően is rengeteg választási lehetőséged van, így BlueRay-t, szélesvásznú vagy akár normál méretű HD videókat is készíthetsz vele. (Ezen kívül még rengeteg lehetőség van, most csak néhány példa a sok közül)


A Flash inkább a játékkészítőknek való, bár tény, néha én is előveszem animációkészítéshez, ha éppen csak magamnak dobok össze valamit.


16/N

2014. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!