Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy előzőleg megvágott videót...

Egy előzőleg megvágott videót megnyitok a movie makerrel, de az animációs lehetőségek zöme - ami korábban ott volt - nem jelenik meg, hogyan tudom újra előhozni őket?

Figyelt kérdés
Így nem tudom olyanra megcsinálni a videómat, amilyenre szeretném... Próbáltam mindenféle formátumban elmenteni, vagy más videókat megnyitni, de minden esetben eltűnnek az animációk. Tegnap pedig még próbálgattam, ugyanezzel a programmal, ugyanezen a gépen... Előre is köszi a segítséget!

2014. júl. 18. 22:14
 1/7 tabaki ***** válasza:
Mégis, milyen formátumban mentetted? Így első blikkre azt mondanám, hogy csak a saját projektfájlja lenne a jó.
2014. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először abban mentettem, és úgy nem működött. Utána elmentettem másképp (windows media video fájl), és úgy sem láthatók az animációk. :(
2014. júl. 18. 22:23
 3/7 tabaki ***** válasza:
Nem egészen értem... A lerenderelt fájlba sem tette bele a betervezett animációkat? Szerintem ez programhiba, talán próbáld meg újra telepíteni a MM-t.
2014. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megvágtam a videót. A végén próbálgattam "hú de jó lesz, milyen jó animációk vannak", de nem hagytam benne, csak próbálgattam. Elmentettem "mentés"-sel. Ma megnyitottam, és ahogy a fájl megnyílik, az animációk zöme huss, eltűnik. :( Csak 1-2 gagyi marad.
2014. júl. 18. 22:33
 5/7 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mentett fájl "egybenövesztése" a baj? Az animációk jó része csak külön darabok között működik. Ha újra szétvágod, nem jelennek meg?
2014. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jelenleg nem csak ezzel a videóval tűnnek el, hanem bármit nyitok is meg a programmal. :/ (Egyébként a videóm még mindig kis "szeletekből" áll, a köztük lévő átmenetet szeretném animálni.)
2014. júl. 19. 06:45
 7/7 A kérdező kommentje:
SEGÍTSÉG!!! :((((
2014. júl. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!