Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MTA SA szerverrel kapcsolatban...

MTA SA szerverrel kapcsolatban egy kicsi segítség kellene. (? )

Figyelt kérdés
Csak annyi a baj hogy a regisztráció nem működik. És hogyha kikapcsolom a bejelentkezést akkor a chat sem úgy lesz hogy "[NÉV] mondja: [SZÖVEG]"(ezt csak azon a helyen lehet látni) hanem "[NÉV]:[SZÖVEG]"(ezt mindenhol lehet látni). Szóval hogy tudnám ezt megoldani? vagy hol lehetne átírni a chatbe hogy úgy működjön ahogy leírtam? Ja igen! Ehhez már viszont egyáltalán nem értek: Munkákat hogy lehetne megcsinálni hogy legyenek? Letöltöttem egy "telefont" hogy ha lenne olyan munka akkor lehetne benne hívni mint a SAMP-ba, de nincs munka.. (letöltöttem egy szerelő munkát, de azzzal sem csinál semmit se a szerver.) szóval ezeket hogyan lehetne megoldani? Hogyha kell részletesebben elmagyarázom ha valaki nem érti csak az írja meg a skype nevét és felveszem mert szóba könnyebb.. válaszokat előre köszönöm.

2014. júl. 30. 18:51
 1/2 anonim válasza:

1. A szerver jó írja hogy (Név)mondja (szöveg) azért mert rp.

2.Hány éves vagy igazat mondjad kérlek

3.A munkákat nem letölteni kell -.-.

4. Néz sok vidit RP röl utána menj fel de lehetőleg ne seemta ra nem ajánlom.

2015. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. - .......... IQ

2.15, de ahogy elnézem te úgy 11-12

3.A munkákat le is lehet tölteni, mivel a neten vannak már megírt munkák :) ..

4. ..... ismét IQ ^_^

2015. szept. 30. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!