Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik rendszertisztító...

Melyik rendszertisztító programot ajánljátok?

Figyelt kérdés

CCleaner, vagy Amigo360?

Tapasztalatotokat kérném, és véleményeteket kérném, továbbá melyik rendelkezik több hasznos funkcióval!



2014. aug. 24. 12:26
 1/7 HTML,PHP,CSS válasza:
100%
Én a CCleaner ajánlanám én több éve használom és minden funkciója tökéletes ami jó benne hogy könnyű kezelni.Mivel a másikat nem ismerem ezért azt se tudom mondani hogy ez a jobb de ez jó :)
2014. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmi ilyen szir-sz*rt nem tennék a gépre...


...hanem... ...nem telepítenék a gépre semmi feleslegeset, ami szennyezi... ...max csak amiben biztos vagyok, hogy hasznos és működik...


Ha viszont Te az a típus vagy, aki mindent szeret kipróbálni, akkor futtass virtuális gépet, vagy pedig néha telepítsd újra az operációs rendszert...


Mikor telepítetted a rendszert legutóbb?

2014. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# Azért kérdezem, mert még semmilyen rendszertisztító programom nincs és azért kérdezem mindenki véleményét, hogy ők melyiket ajánlják, melyik a legmegbízhatóbb!

Nincs még egyik sem feltelepítve!!!


1# Köszönöm a válaszod, neked megy a zöld pacsi!!! :)


Várom továbbra is mindenki véleményét!

2014. aug. 24. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

magyarul is tud

2014. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
CCleaner tökéletes és elegendő is. A hasznos funkciók pedig sokszor csak elvben hasznosak, gyakorlatban semmi értelmük, néha még ártanak is, úgyhogy nem szabad bedőlni ilyesminek. Amigo360-at én sem ismerem, de talán nem ok nélkül maradt az ismeretlenség homályában.
2014. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CCleaner +1
2014. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem eddig a Ccleaner vált be.

Be tudod állítani hogy miket töröljön,mibe mászon bele,az automatikusan indulo folyamatot,programot tudod állítani,rendszerhelyreállitás van benne pl.

Jó kis progi!

2014. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!