Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a laptopra melyik rendsze...

Erre a laptopra melyik rendszer ajánlott?

Figyelt kérdés

Édesapámtól megörököltem a laptopját. Windows 7 volt rajta Illustrator, Photoshop és Indesign amire használom. Volt hogy kölcsönkértem tőle és Win 7 alatt rendesen működtek ezek a programok.

A kérdésem lényege hogy Hagyjam Win7-el vagy rakjak rá egy Win 8.1-et. Lesz érezhető gyorsulás a gépen esetleg lassabb lenne?


A laptop: asus f5rl


Processzor típus: Intel Core Duo

Processzor jellemzők: T2390 (1MB L2cache/FSB533) 1,86GHz

Memória: 2048MB DDR-II (667MHz), max. 2GB

Chipkészlet: ATI RADEON X1100

Videovezérlő: ATi Radeon X1100


Köszönöm!



2014. szept. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépigényre ugyanaz, szóval édes mindegy. Én inkább xp-t raknék rá, bármennyire szégyelletes, mert a win7-8 gyorsan kifut abból a 2 giga memóriából. Vagy tegyél bele még 2 gigát, aztán jobb lesz.
2014. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elvileg max 2 gigát kezel a laptop. De szívem szerint énis tennék bele még minimum kettőt. :(
2014. szept. 23. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Xpre az új verziók szerintem fel sem mennek már.

Én javasolok egy Tiny 7 nevű rendszert. Többet erről itt nem mondhatok. Keress rá! ;)

2014. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!