Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az Ubuntu...

Mi a véleményetek az Ubuntu 14-ről?

Figyelt kérdés
Jobb lett mint a régebbi kiadások ?

2014. okt. 12. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 14.04 hosszú támogatású kiadás (5 év), és ezért nagyon új, nem kiforrott dolgokat nem vezettek be. De ez a legstabilabb verzió. És ezen alapszik az összes hosszú támogatású Ubuntu alapú disztró, LinuxMint, Xubuntu, Lubuntu, Zorin stb. Érdemes fölrakni.
2014. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Z0lcsi ***** válasza:
Én Kubuntut használok, ami igazából egy ubuntu, csak kde asztali környezettel. Szerintem tökéletes, de legcélszerűbb olyat használnod ami neked a legjobban tetszik. Nekem vagy 30féle Linuxot kellett kipróbálnom míg ráleltem a számomra legszimpatikusabbra, de határozattan az ubuntura épülő rendszerek bizonyultak a legstabilabbnak az általam kipróbáltak közül, szóval igazából csak annyit kell kitalálnod, hogy melyik asztali környezet tetszik a legjobban. van unity, kde, xfce, lxde felület, de vannak kifejezetten egyediek is, mint a zorin os windowst utánzó felülete, vagy az elementary os pantheonja ami az osx környezetet utánozza, de ettől függetlenül ezek mind ubuntuk.
2014. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!