Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok a system32...

Smoking deluxe kérdése:

Miért nem tudok a system32 mappába másolni?

Figyelt kérdés
Winodws 7 Ultimate 64 bit rendszert használok, egy játékhoz kellene egy .dll fájl, de sehogy nem tudom bemásolni, mert rendszergazda fiókból is azt írja ki, hogy hozzáférés megtagadva. Hogy tudnám ezt át állítani?

2014. okt. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd a játék telepítésének a mappájába, az is elég.
2014. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, ezzel így nem működik
2014. okt. 17. 19:50
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Két eset :


1. Alapértelmezetten win7-ben a fent emlitett mappa irásvédett (még a rendszergazdai fiókból is)


1.a. Inditsd rendszergazdaként a másoló programot - jobb egér gomb a programon és futtatás rendszergazdaként


vagy


1.b. Húzd le az UAC-t : [link] és úgy próbáld.


2. Illetve lehetséges, hogy olyan dll-t szeretnél felülirni ami használatban van, az még a fent emlitett két módszerrel sem fog sikerülni. (A windows nem engedi)


Be kell inditani a gépet egy telepitő lemezről, parancssort választani és DOS-ban átmásolni a DLL-t.

(vagy egy live win7 cd-ről kell beinditani a gépet és úgy átmásolni a DLL fájt).


De ebben az esetben én azért lecsekolnám azt a DLL fájlt virusügyileg : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!