Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok egy képernyöfelvev...

Wolfa kérdése:

Ajánlanátok egy képernyöfelvevö meg egy szerkesztöprogit? FONTOS!

Figyelt kérdés

Kellene olyan amivel böngészös(flash-es,unity-s) játékokak tudok videózni és feltölteni youtubra!

Ha lehet ingyeneset vagy próbaverziósat ami jó(felveszi meg minden,csak pl. kevesebb funkciói vannak).

És kellene egy videóvágó,-szerkesztö progi is!

Sony vegas13(pro) kellene,csak nem tudom hogyan lehet letölteni ingyenesen,pedig lehet!


Légszives,FONTOS!



2014. okt. 18. 00:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..


Mintha már láttam volna ezt a kérdést...


1: millió féle program van ami erre alkalmas. Ha használnád a keresőt akkor magadtól is találtál volna. pl.: [link]

2: senki nem fogja itt elmagyarázni, hogyan kell letölteni illegálisan egy FIZETŐS programot. persze, megoldható, de nem fogja neked elmondani senki. kérdezd meg a haverodat.

amúgy nem mintha 5 perc alatt megtanulnád kezelni... azért kell neked az, mert a haverod is azt használja, de gyanítom fingod sincs róla hogy kell használni.

3: ingyenesen és legálisan is letöltheted, 30 napig használható! [link]

4: gondolom piszok fontos és sürgős valami netes hülyéskedést felvenni meg összevagdosni (tapasztalat nélkül meglehetősen színvonaltalan módon) de ha nem egymás után tennéd fel többször is ugyanazt a kérdést hanem gondolkodnál és keresnél akkor hamarabb választ kapnál.


az sem a véletlen műve, hogy az előzőre nem érkezett válasz...

2014. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már nézelödök egy ideje,csak nem találtam jót.

Elég régóta érdekel a dolog,de csak most van mg hozzá a gépem,amit csak hétvégente tudok használni,gondoltam most bele is vágok(ezért volt fontos nekem,bár nem mintha itt lenne olyan sok egetveröen fontos kérdés)...És igen én tettem fel a kérdést,de akkor miért kell 2x feltenni a kérdést,h vki válaszoljon??

Tapasztalatom tényleg nincs,csak a windows-os szerkesztöt nézegettem meg photofiltre xstudio-t,van pár érdekes dolog,de csak alap,de tényleg meg akarok tanulni jó faszán összevágni/szerkeszteni egy videót,és nem netes hülyéskedést...

És azt esetleg tudod,h ha letörlöm a progit akkor már nem lehet visszatenni,csak rendszer újratelepítés után?mert nincs pénzem megvenni :(.

2014. okt. 18. 01:47
 3/37 A kérdező kommentje:

Ja igen,nem vagyok 12éves aki más miatt használ vmit...

Ez teljesen az én ötletem volt,ö mondta h az eggyik legjobb szerkesztö progi,gyakorlatilag nem is használja,nem tudom miért,csak szokott illegálisan leszedni dolgokat...

De azért köszi h leglább valászoltál(úgy-ahogy -____-).

2014. okt. 18. 01:54
 4/37 anonim ***** válasza:
A Camtasia Studio 8, az 2 az 1 -ben. Kiváló felvevőprogram, és nagyszerű videóvágó, és szerkesztő is. Évek óta ezt használom. Ha érdekel, írj privátot !
2014. okt. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Ha hobbi szinten foglalkozol ilyesmivel, akkor belefér az "innen-onnan" megszerzem című történet. Ajánlom a [link] programot. Kicsivel egyszerűbb kezelni mint a vegas-t. A deluxe verzió megfizethető kategória (12-18eFT). Ez is beszerezhető több úton is, de a végén ha megtetszik és belejössz, akkor mégsem egy vagyont kéne kiadni érte ha meg akarod venni. Egyébként családi videók vágására is teljesen jó...


A camstudio pedig ingyenes csak lekell hozzá tölteni egy kodeket (ez is fent van az oldalán).


Egyébként a képernyős videók vágására ez is elég: [link] ez ingyenes teljesen, csak kevesebbet tud, meg kicsit szokni kell a használatát.

2014. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hát,böngészös játékot vidiznék és vágnék,itt mind2 egyaránt fontos!

Köszi az ötleteket,akkor a Camtasia Studio 8 és a Sony Vegas PRO13 az jó párosítás?

2014. okt. 18. 13:36
 7/37 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy heti szinten használnám.

És a másik kérdésem,hogy péntek,szombat,vasárnap elég pár(1-2-3) videó szerkesztésére/konvertálására meg feltöltésére youtube-ra(720p)?

Szóval mennyi idöt vesznek igénybe ezek az utómunkák?

Itt a gépem ha szükséges:Intel Core i3-3110M,4gb ddr3 ram,Asus GT610M 1gb ddr3.

2014. okt. 18. 13:41
 8/37 anonim ***** válasza:

Az utómunka az attól is függ, hogy mennyire vagy igényes.

fel lehet tölteni videót úgy is ahogy felvetted, nyersen vágatlanul.

De lehet úgy is, hogy szépen igényesen címeket készítesz. effektezed, zoom, sts. stb.

Ha belejön az ember, akkor pikk pakk megy az egész. No persze nem mindegy videók hossza sem.

Ezt a napok kérdést nem igazán értettem. Mármint hogy milyen napokon. . .

2014. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Szép igényesen effektekkel szerkeszteném.

A napokat meg azért írtam mert CSAK akkor tudom felvenni meg szerkeszteni!hétköznap egyáltalán nem(kiv.péntek)!

Mert most csak alap effektekkel kezdeném mert nem vagyok gyakorlott,de remélem majd könnyen belejövök :).

Szóval ez így hétvége alatt megoldható min.1videó?

2014. okt. 18. 15:31
 10/37 anonim ***** válasza:
Egy hétvége alatt ? Na ne. Egy óra alatt is! :)
2014. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!