Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity. Csengőhangot szeretn...

Audacity. Csengőhangot szeretnék gyártani, az Audacity progi segítségével, de a kijelölt zene "signál" részét nem tudom a gépre menteni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szignál részét? A fájl menüből exportálhatod WAV-ba, és MP3-ba is a nótát.


(Ha csengőhang alatt MIDI-t értesz, akkor picit rossz irányba indultál. A MIDI nem hangot tárol, hanem hangszerek sorszámát, hangmagasság sorszámát, csatorna sorszámot, hanghosszt, tempót, stb. paramétereket.)

2014. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a youtubról 1 reklám signálját, vagyis több részlet van ,de nekem csak 1 kell belőle ami 5mp. Azt ki is jelöltem a többi részt töröltem,de nem menti le a dokumentumok közé! "W7" mert nem tud megnyitni valami mp3 ...akármit. Már eddig eljutottam. Bár lehet,hogy csengőhang nem is lenne így belőle ?
2014. nov. 23. 18:44
 3/5 tabaki ***** válasza:

Ó, hát csak a szokásos... A LAME mp3 enkódert hiányolja. Ott van a linkje az Audacity letöltőoldalán, néhány sorral lejjebb. Gondolom, Windowsod van, akkor itt keresd meg:

[link]

2014. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

+ „Gondolom, Windowsod van”

Bocs, most látom, írod is. Ideje aludni mennem...

2014. nov. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldottam már ! mp2-ben és utána átkonvertáltam mp3-ra.

De azért köszi az infót,már le is töltöttem ! "ment a zöld " :-)

2014. nov. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!