Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsem a Windows...

Hogyan frissítsem a Windows XP-t a támogatás megszűnése után?

Figyelt kérdés
Az egyik játékhoz amivel szeretnék játszani a Windows XP egyik újabb verziója kell, de akárhonnan próbálok letölteni frissítést mindenhol csak az az üzenet jön hogy az XP támogatása megszűnt. Valami ötlet, vagy esetleg egy letöltő link ?

2014. dec. 11. 15:01
 1/8 Tengor ***** válasza:
Mivel szeretnéd frissíteni, ha nincs hozzá frissítés?
2014. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az, hogy megszűnt a támogatottsága nem jelenti azt, hogy a meglévő frissítéseket nem lehet telepíteni és nem lehet letölteni sem. Windows (neadjisten Microsoft) Updatet bekapcsolod, és le fogja frissíteni magát. Azon kívül, hogy SP3 van rá, van után még egy jópár frissítés, de ezeket a programok már nem szokták kérni. Jó eséllyel, ha XP SP3-ad van, és valami beszólt, hogy frissítsd, az nem az XP frissítéseire gondolt, hanem egy újabb Windowsra.
2014. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem hogyan működik a dolog, mivel nem nagyon értek az informatikához de megpróbálom elmagyarázni mi is a gond. Szóval a játékhoz amivel játszanék az Internet Explorer egy újabb verziója kell, amit csak akkor enged telepíteni ha frissítem előtte az XP-t. Eddig minden jól működött de tegnap újra lett rakva a gép és azóta áll fenn ez a probléma. Ezért arra gondoltam hogy lehet az XP egy régebbi verziója van fenn és ezt kéne valahogy frissíteni. Így már remélem érthetőbb és tudtok segíteni :)
2014. dec. 11. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:

1. ahogy az előttem szólók írták: windows update bekapcsolása, és frissítés


2. én a helyedben már XP alatt nem használnék internet explorert...valószínű chrome, vagy firefox alatt is ugyanúgy futna a játék..ki van zárva, hogy csak internet explorer kompatibilis

2014. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A League of Legendshez kéne a legújabb Explorer. Azt írta a Support hogy az szükséges hozzá hogy válaszoljon a szerver
2014. dec. 11. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez kell neked [link]

Eljön az idő amikor nem lesz rá megoldás.Ne használj I.explorert helyette valami alternatív böngészőt az még frissül.

2014. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Alternatívák vannak az offline telepítésre, amik eddig kijöttek

[link]

WSUS (nem tudom működik-e még)Elvileg a Windows Embedded POS Ready verzió még 2019-ig támogatott

[link]



Egy összeállítás az eddig kijött frissítésekből (sp4 -nincs csak el kell nevezni valahogy a csomagot alapon)

[link]


Amennyiben működik érdemes elmenteni a frissítéseket hogy megmaradjon az "utókornak" :)


Vannak összeállított házi telepítők is ,de ezek mind kétes eredetüek nem érdemes velük foglalkozni.

Valószinű az sp3 elég az eddig kijött programoknak, a többi csak apró módosítások, amit egy tapasztalt rendszergazda be tud állítani, meg tudja módosítani.

2014. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!