Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam a telepítésben,...

Illés Korinna kérdése:

Elakadtam a telepítésben, tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, amely 2 CD-ből áll. Az első CD-t rendesen el tudom indítani, az első CD . MDF fájl, amit ugye Daemon Tools-hoz társít, és elindítja a telepítést. A második viszont . VLC kiterjesztésű, és amikor kéri a második CD-t, azt nem tudom elindítani, mert nem lehet Daemon Toolshoz társítani. Megpróbáltam átkonvertálni, de nem volt jó akkor sem. Mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm!

18/L


2014. dec. 26. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

sose hallotta vlc kiterjesztésről, de ezt találtam:

[link]

ezek szerint ez egy liszensz fájl, ez nem telepíthető.

Valahol máshol lesz a cd2, olvasd el a readme-t.

2014. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elvileg az a fájl a CD2 :/ És a readme-ben se ír róla semmit :/
2014. dec. 26. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
nos így látatlanban annyit tudok mondani, hogy szedd le akkor máshonnan, vagy keress rá ott ahonnan letöltötted, nem írnak-e valamit a telepítés módjáról.
2014. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam mindent, sok helyről letöltöttem, de egyik sem jó.. az a poén az egészben, hogy régen ugyanez a játék megvolt nekem, és nagyon jól ment, csak elromlott a gép, és törlődött minden.. :/ ebből már vásárlás lesz, de azért köszönöm! :)
2014. dec. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!