Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flash miért vágja 100%-ra a...

Flash miért vágja 100%-ra a procit?

Figyelt kérdés

Ha elindul a böngésző, gyakran csak egy Gmail és egy Facebook fut de máris 100% körül pörög a proci, amikor megnézem a 'TaskManager' vagy a Flast okolja vagy csak simán azt mondja hogy a rendszerfolyamatok.

Ennek normál esetben nem igy kellene működnie


Rendszer Win8.1

Proci: 2,1

Memória: 3GB +4 Virtuális memória


2015. jan. 17. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a flash S-Z-A-R!!! És ez a normális működése.
2015. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Töröld le a Flash-t és akkor véletlen sem fogja terhelni a procit.
2015. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

persze, csak véletlenül sem fog videókat és bármit lejátszani ami igényli! (csak a webes dolgok 85%-a)

Egyéb hasonlóan idióta megoldást is tartogatsz? :D

2015. jan. 17. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:

"sem fog videókat és bármit lejátszani ami igényli! (csak a webes dolgok 85%-a)"


Ez meg óriási badarság. Mármint a 85%. Nem sok oldalon van Flash.

2015. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

HTML5 csak YouTube esetén megy, és ott sem minden videónál, persze be van állítva, de attól még nem fog menni egy Facebook vagy vimeo videó, sem egy duolingo vagy még sorolhatnám.


Valami oka van ennek a működési rendellenességnek, elvégre nem minden gépen csinálja ezt!

2015. jan. 17. 16:15
 6/10 A kérdező kommentje:

# 5

Amiket én használok azoknak a 85%-án van, kezdve gmail/facebook ami elég alap, és mg sorolhatnám hosszú-hosszú listában!


De a téma nem ennek, azaz hogy mihez használok flash-t megvitatásából lett létrehozva és a flash törlése sem alternatíva szóval ezt a jövőben hanyagoljuk!


Ha nem tudsz jobbal szolgálni akkor köszönöm az eddigi hozzászólásokat, viszlát

2015. jan. 17. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:

GMailen nincs Flash.


Telepítsd újra a Flash-t, vagy próbáld ki másik böngészőben.

2015. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#8

Ezeken már túl vagyok, sőt már komplett windows telepítésen is, mert nem most kezdődött a hibajelenség

2015. jan. 17. 16:22
 9/10 Lajos54 ***** válasza:

Hát bizony nagyon sok van a neten, ami flash nélkül nem megy. Például a megosztott videók nagy része is az (Youtube és egyéb videómegosztók). De sok oldalon van olyan, ami ugyan nem is érdekelne (akár reklám jellegű dolgok), de ha nincs megfelelő flash player telepítve, állandóan reklamál.

Hasonló problémám már nekem is volt, kiírtottam a gépről minden olyan kiegészítőt, ami ebbe a kategóriába tartozik. Utána újra telepítve az Adobe Flash playert, a legújabbat, majd amikor a böngésző reklamált, ott is, és megszűnt ez a probléma. Vagy valami hibás frissítés, vagy hibás telepítés okozhatta. Igaz, nem Win8, hanem win7-ről volt szó.

Egyébként érdemes a böngészőt (vagy böngészőket) alapra visszaállítani, vagy újratelepíteni néha. Például Chrome esetében nem segített más, csak az újra telepítés, de csak úgy, hogy eltávolításkor minden nyomát is leszedtem (az ottmaradt mappát és a Registry bejegyzéseket is), hogy ne is "emlékezzen" rá, hogy járt már ezen a gépen.

2015. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Legújabb

'Adobe Flash player'

van mindig, szóval az nem reklamálhat,

legalább is nem azért mert elavult vagy nem megfelelő.

Más ezen célt szolgáló program csak a legfrissebb

'microsoft silverlight'

van a Microsoft-os videók miatt.


Ha valamely frissítés hibája lenne a 8.1 -nél

már biztosan találtam volna ezzel kapcsolatos cikkezést/fórumozást valahol, ezért is vetettem el ezt az opciót.


A böngészők alapbeállítása természetesen megvolt, van benne portable is, és alap telepített is.

A Portable verziókat pár-havonta egyébként is nullázom és egy új 'szemetektől mentes' verzióban újraszinkronizálom az adataim.


A Registry takarítás max havonta történik CCleaner segítségével, szóval a gép is rendszeresen takarítva van.


Szó mi szó, igyekszem mindent kipróbálni ami felmerült, még ezt is:

[link]

2015. jan. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!