Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraft mióta...

A World of Warcraft mióta ilyen könnyű? Olyan gyorsan lehet fejlődni retailon, mintha törtön játszanék.

Figyelt kérdés

Na szóval elég rég óta nem wowoztam, kb a mop release után 2 hónappal hagytam abba. Tegnap este aktiváltam a 10 napos wod trialt és egy új realmon csináltam egy monkot. Tegnap 3 órát játszottam, ma meg 12 órát (kicsit bekockultam :S :D). Ezalatt a 15 óra alatt sikerült felfejlődnöm lvl67-re... (bm-re specceltem a monkot és lfd-n keresztül fejlődtem)

Mióta ilyen könnyű fejlődni? vicc az egész, nincs így semmi értelme. :S



2015. febr. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy kb. a Lich King óta.
2015. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lich Kingnél még nem szerintem valahogy az új kiegészítőknél. Panda környékén.
2015. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cataclysm kiegben jöttek be az adeptes heirloom cuccok, amivel nagyon könnyű lett fejlődni. WOD-ban van XP növelő potion, amit a saját garrisonod főépületében tudsz vásárolni.
2015. febr. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm erről az exp növelő potiról nem tudtam:D heirloom cuccaim meg nincsenek ezen a realmon, szerintem ha lenne full heirloom gearem akkor már 75-80 körül lennék :D
2015. febr. 8. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Heirloommal olyan 65-ig gyors fejlődni, utána arányon felül dráamian csökken. Ne felejtsd el ápgrédelni 80-ról 85-re a geart. 85-től 90-ig nem készítették el az ápgrédeket, szóval pandát már normál gearban kell tolnod.


Kipróbáltam, hiába hordod 85 felett, bónusz XP-t már nem fogsz kapni.

2015. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a lötyi csak lvl 91-től használható.

Egyébként első 65-70 szint könnyű, aztán Outland vége - Northrend felé már el tudnád adni a lelked hogy ne kelljen mégegyszer végigvinni.

2015. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj a múltban se legyél morci
2015. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!