Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok felszabadítani...

Hogyan tudok felszabadítani helyet a C meghajtón?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate x64-et használok.29 GB-os a partíció. Egész jó volt vagy 1-2 hónapig de az utóbbi 1-be 1 mb hely sincs sose. Ha törlöm a TEMP mappa tartalmát akkor lesz 10-20 mb max de az is üres állapotba megint lefoglalásra kerül. Valami ötlet? Semmit nem tudok csinálni. LAPOZOFÁJL 1 mb-t nincs beállítva a C-n. Örülnék használható segítségnek mert joformán nem lehet használni a laptopot.

Épp most töröltem le egy programot. Egyből elfogyott a hely:|


2010. febr. 11. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Keresd meg mi foglalja a helyet.
2010. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Használj USB-s külső meghajtót. Az op. rendszer legyen a gépen, a munkád meg egy külsőn. Mekorra a c meghajtód?
2010. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én vagyok, aki a külső vinyót javasoltam. Most megnéztem a gépemen. Windows 7 Ultimate x32+ Office, real player, Nokia PC suite, szóval sok minden rajt van, és így 9 GB-t foglal. Van egy CCleaner feltelepítve, és hetente egyszer megpucoltatom a vinyót vele.

2010. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mér megint lefele megy a minősítésem? A pontozó kapja be a cerkáját.
2010. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnek kapcsold ki a Rendszervisszaállítást.

Nézd meg hogy nincs-e tényleg valami mappa,fájl bármi amit elfelejtettél hogy a c-re raktad:D


Másodszor ha ürítettél Temp-et meg ideiglenes fájlokat akkor futtass egy full víruskeresést csökkentett módban. Nemrég javítottam egy olyan gépet ahol egy trójai folyamatosan csonkította a szabad helyet, közel 20 Gb-nyi szabad területet rejtett el ilyen módszerrel.

2010. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb programokat uninstalláld, és telepítsd újra úgy hogy a telepítési mappáját a másik partícióra állítod.
2010. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a lemezkarbantartót futtasd le. egyes esetekben több gigát is felszabadíthat. A rendszer visszaállítás árnyékmásolatait is törölheted például (lemezkarbantartóban van ez is, az Egyéb beállítások fülön). Egyébként miért csak 29 gigás a partíció?
2010. febr. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

csak a windows mappám 14GB, windows7 x64 ultimate

előző válaszoló voltam

2010. febr. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ceri ***** válasza:
Ha még nem tetted meg üritsd ki a kukát. Bár a lemezkarbantartót ha futtatod, az ezt is felajánlja.
2010. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ezért kellene alapból 40-50GB-os partició a win7-nek!
2010. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!