Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok több helyet...

Hogyan tudok több helyet felszabadítani meghajtón?

Figyelt kérdés
az a gondom,hogy az egyik meghajtóm kapacitása 10 giga,de csak 400 mega szabad hely van rajta,pedig semmi olyat nem telepítettem oda,minden zenét programot játékot máshova tettem,mégis ilyen kevés a hely,és egyre kevesebb lesz,hiába megyek a karbantartásra csak pár megát szabadít fel,nekem legalább 5-6 gigára lenne szükségem minél hamarabb!
2010. febr. 9. 11:59
 1/10 anonim válasza:

Lomtárat kiürítheted, ha még nem tetted meg.

Vagy a rendszer visszaállításra szánt helyet csökkentheted avagy ki is kapcsolhatod az egész funkciót.

Internet beállításoknál az átmeneti (temp) fájlokat törölheted.

2010. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,igazából tudnék felszabadítani helyet,csak az a baj,hogy windows mappa eleve 4 giga de nem akarok hozzányúlni,mivel ebből már volt gondom,áthelyeztem egyik meghajtóba,és semmi nem működött utána,pénzért csinálta meg filmíráshoz kéne a hely,mivel ideiglenesen onnan fogyassza a helyet.
2010. febr. 9. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Szedd le a CCleaner nevű programot ez megszabadít minden ideiglenesen használt fájl-tól.

Ha ez megvan a Rendszer visszaállítás-t kapcsold ki.

Legvégül bemész a Doc&Settings-be, saját felhasználód, Local Settings,Temp, és a Temp mappa teljes tartalmád töröld,viszont magát a mappát ne.

2010. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megnéztem,a lemezkarbantartó egyébként megvan,csak pár mega van amit feltudtam szabadítani a system32 mappa na az már 4 giga,de nem engedi áthelyezni máshova,tudom rossz a kérdés,de amikor filmet írok nincs olyan lehetőség,hogy honnan fogyjon ideiglesen a hely?már mint meghajtóra értem,van 2 80 gigás
2010. febr. 9. 12:43
 5/10 A kérdező kommentje:
* van 2 meghajtóm,amin nagyjából 80 giga szabad hely van, meg van ez a 10 giga kapacitású meghajtóm,de nincs elég hely az íráshoz.ez a fő gondom. :(
2010. febr. 9. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Mivel alapértelmezetten oda rakja a Nero az ideiglenes képfájlt ahol a felhasználó mappája van így nem tudsz mit tenni. a sys32-t meg ne piszkáld mert akkor megint viheted pénzért megcsináltatni a géped...a Windows mappában egedül a Temp mappa tartalmát törölheted,azok felesleges fájlok
2010. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A néró ideiglenes tároló mappáját át lehet "helyezni" mégpedig a Nero beállításaiban.


elindítod mondjuk a nero burning romot.

Fájl / beálljtások

előjön egy ablak amiben választod a Tároló lapfület

és ott mutatja, hol van az ideiglenes tárolómappa

A keresés re katintva megadhatsz neki egy másik mapát ahol tárolja az ideiglenes dolgokat.

2010. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
magyarra fordítva,tehát akkor nem a 10 gigás meghajtóról szedné a szabad helyet?csakhogy értsem:)
2010. febr. 9. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:

magyarul igen.

Megadsz neki a másik meghajtón egy mapát amit esetleg elnevezel mondjuk Nero_temp -nek (hogy később tudjad, az miért van ott és ne töröld ki).

2010. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem,és nagyon köszönöm!
2010. febr. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!