Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó MP4 (MPEG-4) konvert...

Valami jó MP4 (MPEG-4) konvertáló program?

Figyelt kérdés
A telómra szeretnék rárakni filmet. Any Video converterem van, csak az nagyon lassan konvertál. Van olyan progi, ami gyorsabban konvertálja a .XviD vagy az .avi fájlokat MPEG-4-re?

2015. febr. 18. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


azt nem tudom hogy az xvid-et is tudja-e

2015. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
van nekem VLC media player-em, de ha jól tudom ez csak videó lejátszó, nem tudok róla, hogy konvertál is... Vagy ez a új verzió már igen? :O
2015. febr. 18. 16:35
 3/19 kakao101 válasza:

[link]


Egy próbát megér...

2015. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
FormatFactory elég gyors. De szerintem az AVC-vel hasonló idő alatt fog konvertálni. Lényeges különbséget nem a programok adnak, max néhány százalék. Telepítésnél toolbarokat kerüld!
2015. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Videoszerkesztő: Blender, Lightworks

Hangszerkesztő: audacity

Videokonvertáló: Avidemux, Handbrake

3d modeller: Blender


Az avidemuxban konkrétan van egy olyan menüpont, hogy iphone-ra konvertálja a videot, és az tökéletes lesz a te telódra is. Nem kell kitalálnod a bitrate-t meg ilyeneket.

2015. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A konvertálás sebessége elsősorban a gép teljesítményén múlik. A telefonodon biztosan megfelelő lejátszót használsz? Megfelelő lejátszóval talán még konvertálni sem kellene.
2015. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
megfelelő lejátszó? az nem tudom mit jelent :D bocsi, nem értek ezekhez a okostelefonokhoz. Most kaptam csak. Miért lehet más lejátszót rakni a telefonra? pl. lehet olyat, ami lejátssza az .avi vagy a .XviD formátumot? Így nem kéne konvertálni, mert torrentről ugye legtöbbször .avi-ban szedem le a filmeket.
2015. febr. 18. 20:58
 8/19 A kérdező kommentje:
amúgy Vodafone Smart 2 telefonom van. androidos. Ahogy eddig láttam, mp4-et és 3gp-t játszik le. Szóval nemtudom, meg lehet -e oldani, hogy lejátsszon .avi-t
2015. febr. 18. 21:01
 9/19 anonim ***** válasza:
MxPlayer-t töltsd le a Play áruházból, az szerintem visz mindent.
2015. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
VLC -t nem lehet rárakni? Azt jobban ismerem
2015. febr. 18. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!