Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó MP4 (MPEG-4) konvert...

Valami jó MP4 (MPEG-4) konvertáló program?

Figyelt kérdés
A telómra szeretnék rárakni filmet. Any Video converterem van, csak az nagyon lassan konvertál. Van olyan progi, ami gyorsabban konvertálja a .XviD vagy az .avi fájlokat MPEG-4-re?

2015. febr. 18. 16:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet letölteni? nézegetem ezt a play store-t, de ahogy látom, itt fizetni kell a különböző alkalmazásokért.
2015. febr. 18. 21:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Play áruházban keress rá, a VLC-nek is van Androidos verziója.
2015. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak fizetős és ingyenes alkalmazások is. Nagyon sok alkalmazás ingyenes, első körben közülük válogass. Mindkét említett program ingyenes.
2015. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. A [link] címet a gépen megnyitva belépsz azzal a mail címmel amit megadtál a telefonban. Böngészed az alkalmazásokat, amiket ki szeretnél próbálni, azoknál rákattintasz a Telepítés gombra, ezután fel fog települni a telefonodra.

2. A telefonon megnyitod a Play áruház alkalmazást, alapból beléptet a megadott mail címmel, innentől ugyanaz.

2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

letöltöttem egy androidos vlc-t torrenten. Kaptam egy .apk fájlt. Mikor rácsatlakoztatom a telót a gépre, akkor a telóhoz 6 mappa tartozik. És nem tudom, hogy kell berakni ezt a .apk fájlt, hogy majd feltelepítsem. A következő mappák vannak:


.android_secure

Android

bluetooth

DCIM

LOST.DIR

2015. febr. 18. 21:29
 16/19 A kérdező kommentje:

folytatás:(uccsó mappa)

myrecorder


a bluetotth mappában 4 mappa van. Itt van helye a videóknak, a képeknek és a zenéknek. Azonkívül van egy "misc" mappa. ez nem tudom mire való

2015. febr. 18. 21:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Ott a Play áruház, ne a torrentről töltsd le az alkalmazásokat.
2015. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Privát üzenetre itt és ezzel a linkkel válaszolok:

[link]

2015. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
rendben, böngészem, köszönöm szépen :)
2015. febr. 18. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!