Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok kapcsolatot...

Hogyan tudok kapcsolatot teremteni egy virtuális gép és egy gazdagép között?

Figyelt kérdés

Keresgettem interneten, de nem nagyon találtam használható leírást. Szóval a lényeg, tesztelésekre, próbákra, egyéb munkákra használom a virtuális gépet, de a gazdagépen van az összes cuccom, amiket át kéne húzni a virtuálisra.


Hogyan létesíthetek kapcsolatot a gazdagép összes merevlemezével, illetve a kérdésem második része arra vonatkozik, hogy gazdagépen van-e lehetőségem fájlkezelővel elérni a virtuális gép virtuális lemezét úgy, mintha az is merevlemez lenne?


Nem tudom, számít-e, Hyper-V-t használok Win 8.1 alatt.



2015. febr. 25. 12:53
 1/3 Tengor ***** válasza:

VirtualBoxhoz vannak olyan pluginek, amit feltelepítesz a virutális gépre és utána elérhetőek az USB eszközök, megosztott mappák ilyesmik.

A másik megoldás, ha egy hálózatba szervezed a gépeket, akkor hagyományos fájlmegosztás működik.

2015. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a VirtualBox-ot javaslom. Alapból tudja ezeket, könnyen konfigurálható.
2015. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy fájl megosztással (ez a virt.gép megadásakor beállítható), vagy belső hálózattal:


[link]

[link]

2015. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!