Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokúrázom, de ahhoz, hogy...

Fogyokúrázom, de ahhoz, hogy kitartásom megmaradjon beszélgetni vagy beszámolni szeretnék mindennap valakinek az étrendemről. Van valaki, aki nem bánná ezt a virtuális kapcsolatot? 36/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
és mi a terv? sport mi lesz?
2013. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A terv az, hogy reggelire gyümölcsöt és magvat fogyasztok, ebédre bármilyen levest, estére pedig tejterméket ( joghurt, kakaós tej ) műzlivel.

Napi 20 percet biciglizem, de lépcsőzőgépezni is elakarok kezdeni.

2013. dec. 20. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
hány könyvet olvastál el a fogyókúrázásról? így nem fogsz lefogyni.
2013. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy és milyen magas egyáltalán?
2013. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
160 cm, 65 Kg.
2013. dec. 20. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:

vedd meg anita bean: erősítő edzés című könyvét. vagy a modern sporttáplálkozás címűt. nem drága egyik sem, és megvilágosodsz. abban minden benne van.


amúgy meg kb ezt kéne:

célmeghatározás,

kalóriaszámlálás,

kajaösszeállítás,

alakmeghatározás,

edzésösszeállítás.


attól, hogy alig eszel és 20 percet biciklizel, semmi nem fog változni lényegében, csak kicsit izmosabb lesz a combod, talán pár kilót leadsz, de összességében plotykadt leszel és fáradt. tök felesleges lefogyni, ha a zsír alatt nem lesz izmod, ami formát ad a külalakodnak. tornázni, súlyzózni kéne, hogy a tested minden izmának formát biztosíts, biciklizéssel nyilvánvalóan a karod, hasad, stb ugyan olyan marad mint volt, csak jobban fog lógni rajta a bőr.

arról nem is beszélve, hogy 20 perc biciklizéstől a zsírégetés max jó esetben indul be, leginkább annyit érsz vele, hogy elégeted a bevitt szénhidrátot, ami kéne az izmodnak meg energiának az élethez, de zsírt nem fogsz bontani, ahhoz legalább 40+ percig kéne tekerned, hogy beinduljon.


szóval edzeni kéne rendesen és mellette párszor 1 órát biciklizni, ezzel érnél el kellő eredményt. kajában pedig nem éheztetni magad, hanem kiszámolni mennyi cucc kell, és azt bevinni.

2013. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat, könyv után nézek és tényleg keményebb edzés szükséges szerintem is.
2013. dec. 20. 12:49
 8/9 anonim válasza:

Nos 11:32 kisebb hibákkal de beletalált a dologba!

Ezeket a könyveket igazából hanyagolnám!

[link]

íme amit én ajánlanék. Kissé más témákról is olvashatsz benne ,mint testépítés izomépítés stb. De természetesen "fogyásról" is van benne szó. lényegretőrően valóban hozzáértők által megírva.

Ez a 40 perc után indul a zsírégetés dolog nem igazán helyénvaló, ugyanis egy edzett szervezett aki gyakran végezz zsírégető mozgást(aerob edzést) lehet h 5 perc alatt be tudja indítani ezt. Biciklizést szabadban akkor válaszd ha tudsz valóban hosszabb ideig folyamatosan tekerni, és itt nem azt értem h felküldöm a bringát 2/6 ba megtekerem majd gurulok fél percig megállok a lámpánál, valóban folyamatosan tekerni kell, vagy szobakerékpár. De ezek a dolgok le vannak írva a linkelt könyvben nem tépem a számat feleslegesen.

(Én személy szerint az erőltetett menetben való sétára esküszöm.)+súlyzós edzés esetedben szerintem ez kiváltható mondjuk gumikötéllel.


Kitartást!:)

2013. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, a testépítés is vonz nemcsak a "formába legyek " helyzet. A séta valóban jó volt nekem is ( 2 évig napi 2x 40 percet gyalogoltam, igaz nem erőltetett menetben )kondiban voltam, de nagyobb lett tőle az étvágyam is..., most a bicigli tetszik nekem, de tennem kell rá még valamit( munkát ), mert így tényleg nem elégséges.
2013. dec. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!