Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új laptopot vásároltam ami...

Új laptopot vásároltam ami Linuxal érkezet. Windows 8.1-t szeretnék rá tenni de mi lehet a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

Pendrive-ról telepíteném, elindul szépen, viszont mikor a partíciokhoz ér(a rajta lévőket töröltem felosztottam 2 új részre, formáztam) egyszerűen nem jutok tovább mert ezt írja ki:

Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni sem meglévőt találni.

Már 2. windows-al próbálkozom ugyan ez a hiba. Segítsen valaki :)



2015. febr. 28. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
telepítsd dvd től ez a legegyszerűbb.. vagy googleba beírod a hibaüzenetet és böngészgetsz még nem találod meg a működő megoldást..
2015. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
reggel óta böngészek de semmi érdemlegeset nem találtam.. szerintem azért kérdezek itt mert más nem jut már eszembe :)
2015. febr. 28. 13:10
 3/23 tabaki ***** válasza:
Aktív valamelyik partíciód?
2015. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tom Benko ***** válasza:
Próbáld meg másik particionálóval előre particionálni, és az így létrehozott partíciókat csak használd fel.
2015. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 vokec válasza:
Az új laptopok "érzékenyek" a windows eredetiségre.
2015. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Valami BIOS beállítás lesz, Secure Boot vagy valami ilyesmi. Illetve nem mindegy, hogy BIOS vagy UEFI-s a telepítő. Az anyagiak nem engedik meg új laptop vásárlását, pedig amúgy tudnám pontosan mit kellene csinálnod.
2015. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Tom Benko ***** válasza:
:) A UEFI-t a ms támogatta, amikor kitalálták. Nehogy már, hogy Linuxot könnyebb legyen telepíteni ilyenkor, mint wint...
2015. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megoldódott, bár fogalmunk sincs hogyan :) Átjött egy barátom mutatnám neki a hibát és láss csodát..most jó volt :D semmi mást nem csináltunk mint az elmúlt 6 órába, tökéletesen működik, azért köszönöm a segítséget
2015. márc. 16. 15:03
 9/23 Tom Benko ***** válasza:
Engem mondjuk idegesítene, hogy nem tudom, hogyan történt... Amúgy megérte?
2015. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Engem cseppet sem idegesít :D Miért ne érte volna meg?! Nem is értem a kérdést, van egy tökéletesen működő gépem.. :)
2015. márc. 23. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!