Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új laptopot vásároltam ami...

Új laptopot vásároltam ami Linuxal érkezet. Windows 8.1-t szeretnék rá tenni de mi lehet a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

Pendrive-ról telepíteném, elindul szépen, viszont mikor a partíciokhoz ér(a rajta lévőket töröltem felosztottam 2 új részre, formáztam) egyszerűen nem jutok tovább mert ezt írja ki:

Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni sem meglévőt találni.

Már 2. windows-al próbálkozom ugyan ez a hiba. Segítsen valaki :)



2015. febr. 28. 12:56
1 2 3
 11/23 Tom Benko ***** válasza:
Megért váltani? A Linuxszal is tökéletesen működőgéped volt. Amúgy kíváncsi vagyok, amikor agyonszemetelődik a gép, és újra kell telepíteni,megint végigmégy ugyanezeken a lépéseken?
2015. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 tabaki ***** válasza:

@Tom Benko:

Hááát... Tudod, milyen "linuxokkal" szokták ezeket telepíteni. Talán jobb is, hogy Kérdező nem kínlódott vele annyit, hogy egy életre elmenjen a kedve tőle. Így még van rá esély, hogy idővel rácsodálkozik egy normálisabb disztróra.

2015. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
a cél a linuxtól való megszabadulás volt..lehet neked az is "tökéletes"..nekem inkább egy rémálom volt az a rövid idő is..jobban értékeltem volna ha azt a szemetet nem is kapom hozzá :P és nem lesz vele legközelebb gondom..
2015. márc. 24. 12:54
 14/23 tabaki ***** válasza:

"a cél a linuxtól való megszabadulás volt"


Na, a magam értékítélete szerint kevés butább céllal találkoztam, de legalább könnyű volt elérni. Ezek szerint elhitted, hogy láttál linuxot. Pedig nem.

Nem baj, aki nagyon akar nem tudni, legyen rá joga.

2015. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Valakinek vagy megfelel vagy sem, nem értem ebbe mi annyira zavaró egyes embereknek :) Ha valakinek a Linux annyira megfelel azt fogja használni értelem szerűen..Aki a Windows a megfelelő az pedig azt és pont. Ha még leírja nyolc ember akkor sem fogom egy percig sem bánni, hogy megszabadultam tőle :)
2015. márc. 24. 14:18
 16/23 anonim ***** válasza:
Azt ugye ne is említsük meg, hogy nyilván a Windowsod teljesen jogtiszta.
2015. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezekből az agresszív Linux fanokból ki kellene kezeltetni ezt a betegséget. Más nem is lehet jó ugye, csak a Linux? Az ész megáll az ilyenektől.
2015. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tabaki ***** válasza:

"a cél a linuxtól való megszabadulás volt..lehet neked az is "tökéletes"..nekem inkább egy rémálom volt az a rövid idő is..jobban értékeltem volna ha azt a szemetet nem is kapom hozzá :P és nem lesz vele legközelebb gondom.."


Azok az agresszív linux-fanok...

2015. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Tom Benko ***** válasza:
Én csak szimplán kíváncsi voltam, hogy mi lehetett vele a probléma. Sajnos, szokás szerint nem tudtam meg.
2015. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb probléma a sötétség általában, ez itt is kibukott.
2015. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!