Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Főként Linux felhasználók...

Főként Linux felhasználók válaszát várom. Szerintetek mennyi igazságtartalma van ezeknek a cikkeknek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


+ Még néhány kérdés ami felvetődött bennem:


Az Ubuntu szoftverközpontja miért van telepakolva zárt forrású fizetős értelmetlen programokkal ?


Canonical miért nem támogatja a Kubuntut , Lubuntut stb-t ?



2015. márc. 16. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Amikor én elkezdtem foglalkozni a Linux-al (2014 szeptembere) akkor már ugyebár a unitys ubuntu volt , a kinézete nem emlékeztetett a w$ kinézetére , de nem bántam mert azt már amúgy is nagyon untam.

Egyí valami tetszett , alapból bal oldalt volt a panel , én szeretem , ha bal oldalt van. A többi felületnél is mindig úgy állítottam be. Linux MInt cinnamon hajaz szerintem legjobban a w$-ra. Aztán próbálgattam sorra a disztrókat , egyre jobban hajlottam a Debian és KDE felé. asztali gépen már ezt is használom , a laptopomon van a Kubuntu ( nvidia drivert és wifit csak az ubuntu alapú disztrók ismerték fel...)

A probléma az , hogy viszonylag későn fedeztem fel a Linuxot (bár még csak 19 vagyok , de mind1) , pedig 2 évig tanultam informatikát , de a Linuxról egy szó sem esett. Csak w$ és m$ office. A tanárnak fogalma se volt róla , hogyan kell operációs rendszert telepíteni.... Nem is annyira a marketing , hanem inkább ez az oka szerintem. Az emberek birkák , a többség azt használja amit a képükbe nyomnak. A canonicalnak se túr erős a marektingje , az uborka részesedése is jó ha 0,5 % megvan.

Ahhoz ,hogy feljebb menjen , ahhoz az kell hogy a picipuha termékek részesedése csökkenjen , ez pedig nehezen kivitelezhető úgy , hogy dollármilliárdokat költenek saját hegemóniájuk bebetonozására és mások ellehetetlenítésére...

Legjobban akkor húzom a szemöldököm amikor a m$ fanok mondják , hogy gates milyen szegény volt , közben kőgazdag családban született...


Persze vannak azért elfogult vélemények az utálkozóktól is , a kuruc infón össze-vissza zsidózzák a picipuha vezetőit , " a windows 10 egy zsidó kémszoftver ami arra szolgál , hogy a felhasználók adatait kijátszák a zsidó kormánynak és a zsidó vállalatoknak"


Persze , mit is várhatnék ilyen oldalaktól...

De ezt csak azért mondtam , mert alig találni olyan oldalt ahol nem elfogultan írnak , legrosszabb a m$ fanatikus pc fórum. (khm , wc fórum...)

2015. márc. 18. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!