Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows 7...

Mi a véleményetek a Windows 7 operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez: [link]
2015. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt azért kérdezed, mert leragadtál az XP-nél, és váltanál win7-re, akkor inkább várd meg a nyáron jövő win10-et.
2015. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a legjobb Windows eddig, sosem volt vele semmi problémám.
2015. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A Windows 7 nem olyan rossz de nekem sokkal jobban tetszik a majd nyáron jövő Windows 10 és a Windows 8 at is kedvelem ha nem lenne benne az a metrós szar.A Windows 7 inkább olyanoknak való akiknek a csillogás villógás fontos de azért nem rossz.A Windows 8 és 10 pedig sokkal egyszerűbb és nagyszerűbb előző véleményén vagyok.
2015. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Windows 8.1-em van, Windows 7-ről váltottam, csupán érdekel a véleményed csak. :)

2015. márc. 29. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok: a win7 az xp után kiadott 2. legjobb rendszer. Ezt előzte meg a 8.1 attól függetlenül, hogy az idegesítő, vagy szokatlan (kinek mi) metro felület bekerült. A 10-nél amiatt fognak reklamálni a felhasználók, hogy már hozzászoktak a 8.1-ben, hogy nincs start menü, és most újra vissza kell majd szokniuk. Valami baj mindig lesz.


Nekem egyébként ez a véleményem a 7-ről: jó volt, de ha van rá lehetőség, ideje lépni.

2015. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SP4C3 ***** válasza:
51%

1.) XP

2.) Win 7

3.) Win 8/Win 8.1

4.) WinVista

5.) Win95

6.) Win98

7.) WinME

8.) WinBOB


Válasz: Elég jó operációs rendszer, de messze nem tökéletes (Gyári állapotban). Szét kell szedni és a rengeteg felesleges sz@rságot törölni, beállítani, megzabálja a rendszert, így kevesebb erőforrás marad.

XP-t pedig egy hozzáértő sokkal jobbá tudja tenni mint a win7-et. Ezért lett az XP a hozzáértők nagy kedvence, mert ha gyárilag nem is annyira személyre szabható mint a win7, de kézzel jobban meg lehet csinálni. (Személy szerint amit előszök kibelezek belőle az az internet explósz@r, ami helyére integrálok mozilla firefox-ot, valamint operát.)

2015. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ez a lista elég relatív. A maga idejében a 98 volt a legjobb ;)
2015. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!