Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan, mivel tudnék egy 40...

Hogyan, mivel tudnék egy 40 gigás Blue-ray filmet tömöríteni akkorára, hogy ráférjen egy pendrive-ra, vagy DVD-re?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, kezdő vagyok, de nagyon szeretném megoldani ezt a gondot. Ekkora nagy adatmennyiséggel még sosem találkoztam filmletöltéskor....:O

2015. ápr. 3. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet célszerűbb lett volna eleve rosszabb minőségben letölteni. ^^ Normális net mellett gyorsabb újra letölteni mint átkonvertálni, sokkal.
2015. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak a film kell, hanem az extra, és ez egy végső rendezői vágás, és sehol máshol nem találtam meg ezt így egyben, csak ilyen nagy formátumban. :( De mégis melyik programmal tudom a legjobban konvertálni? Köszi a választ amúgy, ezek szerint van rá esély, hogy tömöríthetem! :))
2015. ápr. 3. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobban MeGUI-val: https://www.youtube.com/watch?v=z8yaGzbeyVA Ezzel készítik általában a csapatok, nem egykattintós program.

Másik jó lehetőség a HandBrake. "Handbrake blueray to mkv" >>google.

2015. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy jobban járnál tényleg mkv-ban letöltve, mint órákig konvertálgatni...hacsak nem bika i7 procid van.
2015. ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!