Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri-e felraknom a Windows...

Megéri-e felraknom a Windows 8.1-et a Windows 7 helyére? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Kicsit meguntam ezt a régi Win7-et, ezért olvastam pár tesztet a Windows 8-ról és mindenhol azt írták, hogy gyorsabb mint elődje(nem sokkal, de az). Egy oldal volt ahol azt írták, hogy játékoknál egy árnyalatnyival(kisebb felbontáson pár FPS, nagyobbon észrevehetetlen) lehet lassabb, de feltételezem hogy mivel az a Windows 8-nál volt nem a 8.1-nél ezért már ezt is kiküszöbölték. Viszont egyik oldalon sem szólt a fáma arról, hogy ez most az összes PC-nél gyorsulást jelent, vagy régebbieknél nem esetleg?


Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2.60GHz (2 magos)

2,00 GB (DDR2 RAM)

ATI Radeon HD 4600 Series

250 GB HDD


Erre a gépre szerintetek megérné-e felrakni a 8.1-et, és ha igen akkor a 32 bites vagy a 64 bites verziót? Esetleg saját tapasztalatotok van (régebbi gépen) a Win8.1 és a Win7 közötti különbségről?



2015. ápr. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
RAM elég vérszegény, lehetne több is. Szerintem megéri, a 32 bitest rakd fel (64 bitest akkor kell ha 4 vagy több giga RAM van a gépben)
2015. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne rakd fel csalódni fogsz.
2015. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp megéri szabadulni a win 7 töl mert sz@r és lassú is. win 8.1 az gyors
2015. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem éri meg nagyon rossz a win8 és a win8.1. Én mind a kettőt kipróbáltam,de vissza tértem a win7-re.
2015. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül felraktam a stílusa kicsit szokatlan volt elsőre, de kb 2 óra alatt belejöttem és valóban gyorsabb is. Plusz az áruház is nagyon tetszik.
2015. jún. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!