Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerősztőt keresek, melyike...

Képszerősztőt keresek, melyiket ajánlanátok? Csak bizonyos eszközökre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Gondolom most mindenki arra gondol, hogy nem néztem utána, de nem találtam megfelelő programot. Photoshoppal meg tudnám csinálni, de hosszú távra kellene, és nem szeretnék előfizetni. A lényeg az, hogy olyan képeket szeretnék csinálni, mint amilyet PewDiePie csinál az In real life sorozatban. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=X8avqq2iOBM&list=PLYH8WvNV1Y..


Tehát nem kell sokféle funkciót tartalmazó program, csak ilyen képet lehessen vele csinálni.



2015. ápr. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
GIMP
2015. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-nem ám énrám megharagudni érte,de ha még egy képet sem tudsz belinkelni,arról hogy milyenekre gondoljunk,hanem helyette egy 5 perces videóból kéne kitalálnunk valamit,akkor még korai neked a képszerkesztéssel erőlködnöd
2015. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SimkoL ***** válasza:
tabaki kollégát kéne megkérdezni, ő talán tudja mi a képszerősztő :)
2015. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
100%

@SimkoL:

Valami feledésbe merült nyelvújítás-kori szó lehet, mint a jegőc, csucsag, pénzcsűrnök, vélvetély vagy az énnenség, de Arany szép sora is fölrémlik: „Áll a tetemnél tiszti pörosztó”.


Kifúrja az oldalam a kíváncsiság, de dafke nem fogom a drága mobilnetet koptatni azért, hogy előbb-utóbb megtudjam, mi olyan fontos másnak. Ha egyszer véletlenül én is pont olyat szeretnék, majd rájövök magamtól. Linkelj be egyetlen képet, hátha akkor eszembe jut valami.

Látatlanban legyen mondjuk Gimp, Paint.NET, Hornil StylePix, RealWorld Paint.

2015. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
Nna. Találtam egy drótos netet, amelyiken megnéztem, és igaza van #1-nek, a Gimp éppen jó az ilyesmikre. Azt speciel nem értem, miért gondolod, hogy ehhez nem kell sok funkciót tudó program. Olyat nem fogsz találni, amelyik néhány bonyolult dolgot megcsinál, a többivel meg nem terhel. Ez kábé olyan, mintha festőt keresnél, aki Napóleon lovas portréját meg Vénusz születését tud festeni, de mondjuk íróasztalt nem, mert az nem kell a képre. Az a program, amelyik tud egy-két rafinált fortélyt, az bizony tudni fog többet is, már ezt a békát le kell nyelned.
2015. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

SimkoL, bocsi, elírtam.

Tabaki, igazad van, köszi, sokat segítettél. Ne haragudj, nem is akarom, hogy miattam ne nézhess a telefonodon cicás videókat :D. Nem baj ha többet tud a program, tartalmazza a szükséges eszközöket. Tehát a GIMP jó, de a #4 válaszban leírtak is alkalmasak erre? Azé' hogy ne legyen gondotok kedves #2, itt a kép: [link]

2015. ápr. 13. 19:31
 7/7 tabaki ***** válasza:

Annak ellenére, hogy a javaslatokat tőlem kaptad, nem tudok emberül megfelelni a kérdésedre, ugyanis ilyesmire sem használok Windowst. Csak egy régi XP-t tartok a válaszok kedvéért, de arra rejtélyes okból nem sikerült föltelepítenem a Paint.NETet -- az ettől függetlenül közismerten jó program, tehát vélhetőleg megfelel a célnak. A Hornil StylePixet szeretem, de nem voltam képes végigcsinálni benne egy hasonló szerkesztést, viszont lehet, hogy csak az elképesztő magyarítása miatt nem találtam meg benne a megfelelő eszközt (nem tudom, mi a helyzet a mostani verzióval, nekem egy régebbi van fent, abban hihetetlen ötletek vannak, mutatóba: Beillesztés=Paszta, Ecsetbeállítások=Kefés, Kitöltés=Árvíz).

Legyen egyértelmű, hogy ez végülis nagyon egyszerű szerkesztés, az egyetlen problémás pont a száj torzítása. Erre igen alkalmas funkciója van a RealWorld Paint és a Krita programoknak, de a pálmát egyértelműen a Gimp viszi el, amelyben ez még élvezetesen egyszerű is (Szűrők → Torzítás → I-görbítés), nem beszélve arról, hogy még hasonlít is a bemutatott Photoshop-megoldásra. A fentieken kívül kísérletezhetsz a Vicman Photo! Editorral is, de annak nagy hátránya, hogy csak egy rétegben dolgozik. Ebbe bele van építve a Cartoonist (ugyanaz a cég) karikatúra-funkciója is, azzal megcsinálhatod a torzítást igénylő részeket.

2015. ápr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!