Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az opera mini böngésző miért...

Az opera mini böngésző miért fagy le néha váratlanul, majd valamilyen módon összeomlik azután kilép?

Figyelt kérdés
Ezt már megfigyeltem a régi telómon is pedig az a hagyományos mobiltelefon kategóriája volt, de néhányszor ezt csinálja az okostelefonomon is.

2015. máj. 4. 22:22
 1/2 Göncöl Gábor válasza:
Nem tudom. Nekem nem csinál csak néha lassúzik pedig erős hozzá a hardver. Szerintem vagy alap beépített böngészőt használj vagy rakd újra az Operát!
2015. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Többször is újraraktam már, de előbb-utóbb eljön az a pillanat, hogy el kezd szaggatni, majd a legváratlanabb pillanatban lefagy és kilép. Az alap böngészővel az a baj, hogy nem használja ki hatékonyan az adatforgalmi keretet.
2015. máj. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!