Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem a libreofficet...

Letoltottem a libreofficet mert pdf-be szeretnem levezetni a konyvem de kulfoldon vagyok es nincs ekezetem. De ha meg mindig masolgatom a google-bol az ekezetes betuket egy ev mire leirom. Valami otlet?

Figyelt kérdés
De ha meg ekezet nelkul irom a konyvet az mar. Olyan ize, nem akarom a nelkul megirni ugy olyan furcsa lenne olvasni nem? Vagy szerintetek nem nagy gond?

2015. máj. 9. 05:06
 1/6 CspCsj ***** válasza:
100%

Windows rendszert használsz?

Ha igen, adj hozzá magyar billentyűzet-kiosztást és átváltva írhatsz ékezetes betűket (persze ha magán a billentyűzeten nincsenek jelölve, akkor hozzá kell szokni)


[link]

[link]

2015. máj. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kicsit érthetetlen a kérdés számomra, mert:


nem tudom hogy a libreoffcieban nincs neked ékezet vagy úgy mindenestől, mert akkor felesleges volt oda írni a libreoffice-t, mert csak bezavar



mert a lo.-ban a Toolsban van a Language menü

2015. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Hozzáteszem még a fenti válaszokhoz, hogy semmi kifogásom a LibreOffice ellen, magam is használom. De ha PDF-be kell menteni valamit, akkor azt egy PDF printer driverrel is meg lehet tenni (amit szintén használok).

Pl. a PDF creatorral.

[link]


Ez egy virtuális nyomtatót hoz létre. Bármely programmal ami képes nyomtatni erre a nyomtatóra nyomtatsz, akkor a nyomtatás PDF file-ba kerül. Így gyak. minden programmal tudsz PDF-et készíteni.

Ajánlom, hasznos dolog!

2015. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat atallitottam magyarra a libre officet de akkor is angol :\ es azert kene valami segitseg mert a laptopom angol es azon nincsen ekezetes betu :((
2015. máj. 9. 11:24
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Ahogy a legelején írtam, új billentyűzetkiosztást kell hozzáadni, majd arra átváltva a megfelelő billentyűkre már lesznek ékezetek. (ahogy írtad fizikailag nincsenek jelölve, így hozzá kell szokni)

A fenti linkek angolul, mivel a rendszered is angol-nyelvű lehet:

Win7: [link]

Win8: [link]

2015. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úú köszönöm :D lett ékezetem :))
2015. máj. 12. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!