Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Windows...

Miért nem indul el a Windows 8.1 telepítő?

Figyelt kérdés

Leszedtem a 8.1 64 bites verzióját, Rufus nevű programmal bootolhatóvá alakítottam egy pendrivera, BIOSban elsődlegessé váltottam az USBről való bootolást, kéri is, hogy nyomjak egy billentyűt. De pár másodperc múlva csak bejön egy narancs képernyő, és nem mozdul onnan. Enter lenyomására reagál, elsötétül, majd pár másodperc múlva újra narancssárga.


[link]


Mi lehet a probléma?


2015. máj. 18. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom ez nem telepítő hiba ez gép hiba
2015. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi baja lehet a gépnek? Semmi észrevehető nincs ezen kívül. 2 éves gép, ASUS alaplap.
2015. máj. 18. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen képet nem produkál egy telepítő sem
2015. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet köze ahhoz, hogy 32Gb-os a pendrive? Próbálkozzak kisebbel?
2015. máj. 18. 18:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos DVDre nincs lehetőségem kiírni.
2015. máj. 18. 18:55
 6/8 Argloss ***** válasza:

Nem feltétlenül hardverhiba. Érdekes dolgokat lehet olvasni, ha rákeresel a hibajelenségre angolul.


Első körben inkább használd az MS USB telepítő készítőjét:

[link]

2015. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a MS-féle program nem engedi az én iso fájlomat átalakítani, azt írja nem eredeti.
2015. máj. 18. 19:50
 8/8 Argloss ***** válasza:
Akkor töröld le az iso fájlodat, formázd újra a merevlemezt amin volt, majd lehetőleg minél több benzin hozzáadásával égesd is el a fenébe és tölts le egy msdn telepítőt. Az "ügyes" telepítők nem mindig működnek...
2015. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!