Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Realtek HD hangkezelő miért...

A Realtek HD hangkezelő miért állítja vissza a beállított hangszínszabályt?

Figyelt kérdés
Az equalizert beállítottam és elmentettem. Észrevettem zenehallgatás közben, hogy pl ha felveszem fullra a 16k értéket, akkor ugye természetesen "sziszegős" lesz, viszont egy idő után elmúlik ez a sziszegés. Aztán megnyitom a hangkezelőt, és egy kicsit állítok a hangszínen, akkor ismét sziszegős lesz (olyan, mintha elfelejtené egy idő után, majd meg kell bökni emlékeztetésképpen).. mintha szép fokozatosan visszatérne az alapbeállításra, észre sem lehet venni.. Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne kelljen 10 percenként megnyitnom és el-el állítgatnom, hogy visszatérjen arra a hangszínre, amit szeretnék?

2015. jún. 18. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Az equalizer ugyanazt a beállított értéket mutatja, amit kívánok használni, viszont a hangzás nem azt adja vissza egy idő után..
2015. jún. 18. 23:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert szar a realtek sw-je? Használj olyan zenelejátszót, aminek alapból van beépített equalizere! (kb. mindegyik)
2015. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de azzal az a baj, hogy csak a lejátszón belül érvényes, én pedig szoktam youtube-on is zenét hallgatni. Azt szeretném, hogy az egész rendszerre hasson.
2015. jún. 19. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobj bele valami értelmesebb gémer hangkártyát, alap lesz, hogy van egy jó ekvalizer.
2015. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, és ez egy kolis kölcsöngép, amit addig használhatok amíg itt vagyok, szóval nem akarok így rááldozni :DD Egy alternatív megoldást preferálnék, de már ismerkedem az Equalizer APO-val :P
2015. jún. 19. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Equalizer APO-val sikerült megoldani :) Köszi a válaszokat!
2015. jún. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!