Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes-e Windows 10-re váltani?

Érdemes-e Windows 10-re váltani?

Figyelt kérdés

Teljesen jogtiszta Windows 7-em van.


A gépről:

Acer Aspire E5-511-C7R3

4GB DDRIII RAM

500 GB HDD

Intel Celeron quad core (2,16 Ghz) 64 bites processzor


Sok oldal megjelent a Win 10-el kapcsolatban, az egyik az amit nem értek, hogy 1 évig ingyenes utána meg kell vennem vagy a notebookon addig használható amíg le nem törlöm?


Érdemes e feltelepítenem?



2015. aug. 9. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szólók ha nem tudnád kedves linkelős,hogy a Win 8.1-nél is jelen van az a dolog ha nem tudnad!


Akinek ez nem tetszik az marad 7nel.



Kerdezo ra ersz frissiteni mig jobban kiforrja magat bar szerintem (legalabbis nekem) jol mukodik.Jobban megy mint a 8.1 nalam.Na az no komment volt.

2015. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Es mellesleg ezek a cikkek,dolgok eros tulzasok.
2015. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nézzétek meg a dirtywindows cikkjét(Úristeeen! A Windows 10 kémkedik!444!!), mindent leírnak róla

de ide sajnos nem tudok linket beilleszteni

2015. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kémkedik! :D Istenem...mindent ki lehet kapcsolni a beállításokban.
2015. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem megkellene várni még lesz rá normális service pack. A másik probléma pedig az hogy hiába figyelte már egy hónapja a "get to Win 10" progi a gépem még is az alaplapomnak nem volt rendes illesztője. Meg lehet próbálni mert utána vissza lehet állítani a win 7-re de nekem nagyon nem jön be ez a frissítés dolog. A legjobb ha teljesen újra van rakva.
2015. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én újra raktam egy Pro 64 bites verziót, nekem nem jött be. Több programommal nem volt kompatibilis, ráadásul hamar leszipkázta a mobilnetemet, mert a frissítést nem lehet sehogy se kilőni. Egy darabig biztosan marad a Win 7, még ha csak 32 bites is.
2015. aug. 30. 21:30
 17/17 anonim válasza:
Most olvastam vissza azt az okos kommentemet... Elnézést kérek mindenkitől, jó nagy f***ságot írtam, elég hülye voltam annó, hogy ilyet írtam.
2019. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!