Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gép indításánál kiírja, hogy...

Gép indításánál kiírja, hogy nem található a Windows. Exe, miért?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a számítógépet akkor egyből bejön, hogy


""a windows.exe nem található, mert az alébbi fájlt hibás, vagy nem található:

C:Windows\SYSTEM32qCOMFINGqSYSTEM


A Windows eredeti telepítő CD-jéről telepíthetőjéről elindítva megkiséreheti kijavítani az alábbi fájlt kijavítását. A javításon a nyitó képen válassza a "j" parancsot! ""


Ekkor fekete képernyő van és ezt fehérrel írja ki! Amikor megnyomom a j-t akkor újraindul és megint bejön! Kb 5-6 szor megcsinálom ezt és akkor elindul a windows.


Miért jön be ez és hogyan lehet megoldani a problémát ? Nem töröltem ki semmit!


2010. márc. 9. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Van/volt egy vírusod. NINCS windows.exe program, aminek el is kell indulnia a Windows indulásakor. A vírusok szeretik kihasználni ezt, ugyanis egy nem túl jártas felhasználónak (mint te) nem tűnik fel, hogy valami gond van. Magát a windows.exe-t leirotta a vírusirtó/spykereső, de a rá való hivatkozást nem távolította el.

Vagy: valami probléma volt, pl áramszünet, és megsérült az ún. rendszerprofil (tulajdonképpen a registry). Általában segít egy merevlemez-ellenőrzés.

2010. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!