Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar nyelvű videószerkesztő?

Magyar nyelvű videószerkesztő?

Figyelt kérdés
Létezik a Movie Makeren kívül olyan program,amivel vágni,effektezni és zenét tenni lehet a videó alá?És magyar nyelven?Próbáltam a Sony Vegast,de túl bonyolult nekem,illetve lehet nem is a bonyolultság,mert a "cut","split","effects" stb.kifejezések nem adják fel.Inkább az,hogy hatalmas a gépigényük,nekem csak egy core2 van,ezen kissé szaggatnak is a full hd videók.Valami egyszerűbb program kellene.Tud valaki?

2015. szept. 1. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Virtualdub
2015. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

avidemux (bár ez, épp úgy mint a virtualdub, nem olyan jellegű egészen mint a movie maker)


a magyar nyelvűvel feladtad a leckét és az alacsony gépigénnyel még rá is kontráztál, de talán:

[link]

lehet ez nem magyar nyelvű.. de egyszerűnek tűnik.

azontúl a lightworksöt ajánlanám, de szintén angol, viszont nagyon jó!

(letisztult felület és sok lehetőség. wall street farkasa című filmet is ezzel készítették. elsősorban nem effektezéshez hanem profi vágáshoz optimalizálták. többmonitoros munkát is támogatja, ami egy "non-linear" szerkesztő esetében már elvárás.)

továbbá itt van még:

[link]

vagy a:

PhotoFilmStrip

esetleg a:

VideoPad Video Editor

nem tudom melyik tud magyar nyelven, de egyszerűek és ingyenesek.


linux esetében könnyebb dolgom lenne, mert:

[link]

vagy

[link]

2015. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A Nero csomagban lévő videoszerkesztő magyar nyelvű és elég jó, átmenetek feliratok, effektek, zene alárakás...minden fintos benne van. Ráadásul egyszerű.
2015. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Végülis AVS Video Editor lett a nyerő,de a többiben van néhány hasznos elem,ami jól jöhet.
2015. szept. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!