Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Window7-es, latptoppal kaptam...

Window7-es, latptoppal kaptam de újra kellett rakni. Aki megcsinálta másoltat rakott fel helyette. De most megtaláltam a kulcsot az eredetihez, visszaállítható ezzel hogy újra jogtiszta legyen az op? És ha igen, hogyan? Nekem nincs Win telepítőm.

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 13:14
 1/5 pinkpancser ***** válasza:
Megoldható, de csak akkor, ha a kulcshoz tartozó verzió van felrakva. Pl ultimate nem fog menni home licenszel.
2015. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az a verzió, Home Premium. Mit kell csináljak?
2015. szept. 3. 15:13
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Töltsd le egy loadert, elindítod, ott klikk az uninstallra. Ez törli a kulcsot. Újraindulás után lesz egy 30 napos win7-ed. Vezérlőpult, rendszer és ott meg tudod adni a gép eredeti kulcsát.
2015. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Vannak különféle módszerek, ezekből néhányat itt találsz:

(az első a legegyszerűbb, működik Windows 8 alatt is)


[link]


[link]


[link]


És mielőtt valaki azt hinné, hogy ez törvénytelen: éppen a kérdésben szereplő okok miatt engedi a Microsoft. Előfordulhat ilyen eset bármikor.

2016. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

... :)


Most látom, hogy több, mint egy éves volt a kérdés. Na mindegy, hátha valakinek éppen jól jön.

2016. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!