Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Windows 10 op-rendszeren...

Ha Windows 10 op-rendszeren nem működik rendesen a Windows Media Player és a Start menü sem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja van ilyen op rendszerem, először 4-5 napja jelentkezett ez a probléma, de ma már másodszor. Hirtelen elhallgat a zene és hibaüzenetet ír ki. Nem tudom szabályosan újraindítani a gépet, mert a Start menüre hiába kattintok rá, semmi nem történik. Mit csináljak, hogy megint normális legyen a gépem? Régebben, a Windows 7 operációs rendszert használtam évekig, sose volt ilyen probléma. Csak most kezdte el ezt, de már nagyon elegem van belőle! Másnak is van ilyen problémája? Ha igen, meg tudta javítani? Vagy szokjak hozzá, hogy a gépem egy rakás trágya lett? Esetleg rakassam vissza a Windows 7-et? Mit tegyek, hogy újra rendesen használhassam a gépem, és újra gond nélkül hallgathassak róla zenét, ráadásul a Start menü is működőképes legyen?

2015. szept. 8. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tiszta telepítéssel lett felrakva vagy frissítéssel?

G.

2015. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesóm tette fel, szerintem csak letöltötte valahonnan.
2015. szept. 8. 16:00
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Partícióformázással telepítsd újra az egészet.
2015. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!