Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes windows 10-re frissíteni?

Érdemes windows 10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy értesítőt,miszerint jelentkezhetek,hogy frissüljön az operációs rendszerem windows 10-re. Érdemes?

2015. szept. 14. 21:06
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Nekem bejött, asztali gépen semmi bajom nincs vele, laptopon azt csinálja hogy ha letiltom touch padot és újra engedélyezem akkor is letiltva marad a köv újraindításig. Mindkettőben SSDn van, gyors kellemesen haasználható, játékokkal sincs bajom, CoD4, GTA V, LFS, AoE 2
2015. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem..

Most tertem vissza a bevaltra.Eleg sokaig hasznaltam.Bizonyos programok nem mukodnek megfeleloen,nemely csak ideig oraig.

Fel kesz rendszer,van meg fejlodnie.Ra ersz vele szorakozni hidd el.


Es ne ra frissitsd a masikra mert abba nem lesz koszoneted majd.(nagyobb eselyel hibakba utkozol mint most sok ember...)

Aktivalas megoldhato mint sokan teszik.Szoval ra ersz meg vele.

2015. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenkinek más a véleménye, próbáld ki, bármikor visszaállíthatod az előző rendszert, ha esetleg nem válna be.
2015. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Visszaallitaszbol nem lesz olyan stabil rendszer mar mint volt.

Minden rendszert csak tisztan telepitessel ajanlot hasznalni.

2015. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A válaszom egy hatalmas IGEN !
2015. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!