Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amiben...

Van olyan program, amiben valósághű képet tudok szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Olyan is elég,amibe egy embert tudok megszerkeszteni valósághűen.A photoshop-ban esetleg lehet ilyet,ha igen,hogy?De ha nem,akkor melyik programban lehet ilyet?
2010. márc. 13. 12:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen.Nagyon szépen köszönöm :) Azt azért gondoltam,hogy nem kis munka.De akkor ezek szerint meglehet szerkeszteni valóságosan.Esetleg azt tudod,hogy hol lehet letölteni,és hogy hol vannak ezzel kapcsolatban segítségek?Egyébként te használod a Blender-t vagy a 3ds Max Studio-t?Ha igen,melyiket,és ha nem,akkor szerinted melyik jobb?Előre is köszi. ;)
2010. márc. 16. 18:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak profi szerkesztőprogramok, de a rajztudás ott is elengedhetetlen! Láttam már filmen olyan emberábrázolást, ahol még a pórusok is látszottak az arcon, borostával, és szinte szálanként a haj! De az grafikusok, és programozók csapatmunkája! A fentebb említett programokkal, hacsak nem vagy zseni, csak szánalmas utánzatokat készíthetsz, azt is igen sok gyakorlással, próbálkozással! Ha komoly játékokat megnézel, még ott is vannak az emberábrázolásban hibák! Keress rá a gugliban a hiperrealizmus címszóra, ott találhatsz egy rakat életszerű képet! Aztán ugorj neki a gépnek, és másold le! Mellesleg a PC-den minden 3D, csak 2D, csak a valósághűség az, ami "3D-vé" teszi!
2010. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Blendert ingyen le lehet tölteni (Blender letöltés a Google-ba), a 3ds Max Studio-t meg lehet venni (természetesen torrenten elérhető).

Én személyesen mindkettőt csak kipróbáltam (egyiket se részleteztem túl), úgyhogy nem tudok véleményt mondani arról, hogy melyik a jobb, ilyen részletes ábrázolásnál.

A Google-ba, vagy a YouTube-ba a blender tutorial vagy a 3ds Max Studio tutorial szóra sok találatot ad, ezeket érdemes áttanulmányozni (főleg a YouTube videókat, hiszen ott folyamatosan nyomon követheted, hogy hogyan készülnek a modellek).

Abban az előzőnek igaza van, hogy tényleg kell hozzá rajztudás, a test ismerete, de gondolom tudod, ha bele akarsz vágni.

2010. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi.A 3d studio max-ot amikor telepítem,a helyi lemez 2-be,azaz a (D:)-be akarom rakni,mivel a (C:)-ben nincs elég hely.De a telepítésnél miért nem hozza ki azt,hogy hova akarom tenni a programot?Egyből a (C:)-be rakja...
2010. márc. 17. 16:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Már nem tudom, hogy volt a telepítésnél, de azt hiszem van olyan, hogy normal setup, custom setup valami ilyesmi, biztos lehet változtatni, mert én sem a C: re tettem, nézz át a telepítésnél minden lépést, hátha találsz valami ilyesmit.
2010. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké,akkor még átnézem.Köszi.
2010. márc. 19. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!