Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 jó oprendszer?...

Windows 10 jó oprendszer? érdemes rá váltani?

Figyelt kérdés
jelenleg xp t használok gondoltam hogy váltok most egy frissebre windows 7 re vafy windows 10 re!windows 8 ra is gondoltam de azt mondják hogy egy szar ugyhogy nem probálom meg!windows 10 télleg csak eredeti játékokkal lehet játszani?letöltöttel nem lehet?(osztálytársam mondta hogy nem lehet de ez télleg igyvan?)

2015. szept. 20. 20:43
 1/5 Reiber Péter ***** válasza:

A win10 még modernebb rendszer mint pl a win8 és egyáltalán nem kiforrott, nem célszerű még váltani.


XP-t már régen le kellett volna cserélni win7-re minimum.


A win8-ra az mondja, hogy "szar" aki nem tudja megszokni az új dolgokat, vagy olyan ósdi a gépe, hogy nem működik win8 rajta normálisan.


A játékok körül valamit féreértettél, nem játékot nem lehet lopni rá, hanem magát a win10-et nem lehet ellopni.


Legalábbis jelenleg még nem ismert olyan megbízható módszer, amivel biztosan használható lopottan bármeddig.


Ettől független, melyik játék megy alatta, melyik nem, lehet csomó, ami nem megy még rajta, vagy már soha nem is fog, mert kifutó-régi stb

2015. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ellopni a 10-et?Letöltöd az MS oldaláról majd szerzel hozzá xy aktívátort amiben megbízol(na olyan tényleg nincs).Amúgy lehet rá lopott játékot tenni (nem próbáltam de aki egy kicsit is ért hozzá az tudja hogy nem tudja csak úgy törölni a játékot a gépről).Amúgy még kiforratlan,valakinek jó,valakinek meg nem.
2015. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még insiderként próbáltam a 10-et. Ott esküdtem meg, hogy soha többé. Aztán pár napja újratettem a gépet, gondoltam megpróbálom a véglegest. Hiba volt. Ez valami iszonyat. Tudni kell rólam, hogy szoktam játszani. Elvileg ebben jó kéne, hogy legyen a 10. Na a fenét. Minden játéknál elég tetemes romlást könyvelhettem el. A hangminősége is csapnivaló, mindösszesen hangosabb. És két folyamatot alig tud szimultán futtatni előtérben. Gondolok itt arra, hogy nem tudok böngészés közben zenét hallgatni, mert meg-megáll a hang, és hasonlók. Most állok neki visszatenni a 7-et, mert ebből elég volt.
2015. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tökéletesen működik semmi probléma nincs vele! GTA 5 nél eddig minimumon volt 15-20 fps-em Windows 10 alatt meg 30-35 fps-em van!
2015. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Legutolsó fain op rendszer,amit a Windows kidobott az a Win7 volt.Én is azt használok.

Többi csapnivaló lett,főleg a 8as szériák.

Win10 remélhetőleg tényleg jó lesz,de annak is kell még fejlődnie stabilitásban.

2015. szept. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!