Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg ingyen van a Windows 10?

Tényleg ingyen van a Windows 10?

Figyelt kérdés
Ebből mi igaz?
2015. szept. 26. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ingyen van.
2015. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
az, hogy ingyenesen frissíthetsz rá, ha már vettél előtte win7/8/8.1 rendszert. Esetleg tesztelőként kaphatsz ingyenes windowst, de az instabil lehet, uh nem feltétlen éri meg. Röviden: nincs ingyen.
2015. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eredeti Windows 7/8/8.1-ről ingyen frissíthetsz a Windows 10-re. De ami ingyen van, ott te vagy az áru.


A 10 még kiforratlan rendszer, sőt meg is figyelik. Ettől persze nem kell megijedni, nem fogják elvinni a pénzed, de nekem ez nem tetszik. Persze a többi Windows is megfigyelés alatt van, de a 10 kivételesen.


Ingyenes... Ez az utolsó Windows, jövő augusztustól azonban minden frissítésért fizetni kell majd.


Ha nincs olyan a 10-ben, ami a 7/8-ban nincs, akkor nem ördemes feltenni.

2015. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ingyen semmi nincs , mindig van egy aprobetüs rész :-))
2015. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"jövő augusztustól azonban minden frissítésért fizetni kell majd. "


ez nem igaz, (most nem fogom megkeresni a cikket), de a microsoft kijelentette még valamikkor hogy ugyan úgy teljes értékű windows mint ha megvetted volna + ugyan addig élvezheted a támogatást (biztonsági, hibajavítási...stb.), mint ha egyből megvetted volna a windows 10-et


azoknak van ingyen, akik rendelkeznek eredeti 7/8(.1) licensel

2015. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném hogy legálisan nem ingyenes.
2015. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azt még hozzátenném hogy legálisan nem ingyenes."


nem illegálist akarsz mondani? amúgy simán frissíthetsz kalóz windowsról is, de azt fontos megjegyezni, attól még nem lesz legális a windowzod, csak ha már megvetted


itt sok mindent megtudhatsz: [link]

2015. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.Azért nem mert előtte megveted a Windows-t.De ha ráfrissíted akkor instabil lesz így értelmét veszti.Tehát ha legálisan szeretnéd hogy megfelelőn működjön akkor meg kell venned a széria kulcsot mert a tiszta telepítéshez az szükséges.

Illegálisan meg a szokásos...(moderátorok miatt nem írom le)

2015. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha legálisan szeretnéd hogy megfelelőn működjön akkor meg kell venned a széria kulcsot mert a tiszta telepítéshez az szükséges. "


ha legálisan frissítek, akkor az a kulcs érvényes lesz a 10-hez is, tehát újratelepíthetem később cd-ről stb.(de fontos hogy előtte frissítsd)


viszont:


én 1-2 nappal a megjelenés után frissítettem a média creation tool-al vagy mivel és ott a frissítésnél lehetett választani:


- minden megmarad(beállítások, fájlok, alkalmazások stb.)

- csak a fájlok maradnak meg(dokumentumok, letöltések, képek stb. mappa (tehát a felhasználói)), viszont az alkalmazások és a beállítások törlődnek

- mindent töröl ==> teljesen tiszta rendszer


(én a másodikat választottam, mert csak az alsó kettőt engedte), 1 órán belül végzett is nálam, azóta is viszonylag probléma mentesen használom (néha van kisebb bug-ok(start menü egyszer fogja magát és nem jön fel, a 4 menüpontból a start menüben néha csak 2-re csökken, majd váltáskor vissza jön a másik két opció is, meg persze a Filmek+TV nevű alkalmazás a videókat szaggatva játssza le, nagyon ritkán meghal film nézés közben), de azért meg vagyok elégedve vele)

2015. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!