Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen működési tapasztalatoto...

Milyen működési tapasztalatotok van a Windows 10 és Windows Phone működésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Teljesen legális szoftverem van de azt tapasztaltam, hogy mind a számítógépemen, mind a telefonomon ezek önállósítják magukat. A laptopon gyakran a hibernált állapotból visszatérve, bekapcsolva, letiltja a billentyűzetet, megváltoztatja a beállításokat. A telefonnál pedig letiltja a hangjelzést, volt hogy több napig nem tudtam, hogy kerestek. Itt is előfordult, hogy megváltoztatta a beállításokat. Ettől függetlenül is nagyon rossz a véleményem mindkét szoftverről, de az már végképpen felháborító, hogy rendszerint önállósítják magukat. A Laptopon az is gyakran előfordul, hogy egyszerűen átvált egy másik szoftverre. Írok egy e-mailt és egyszer csak törli amit addig írtam.
2015. okt. 1. 08:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!