Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NVIDIA GeForce GT 440 frissíté...

Meggyespupák kérdése:

NVIDIA GeForce GT 440 frissítése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

SEGÍTSÉG! Először is ott kezdődött a baj, hogy frissült a windows 7 majd egy csomó programnak üressé változott a parancsikonja és a gép ezt írta ki: "We don't support your graphic system.Please upgrade graphic drivers." A goggle chrome is eltűnt és kénytelen vagyok exploréból böngészni. Tehét frissítenem kell a videókártyát, igaz? Vezérlőpult--> Rendszer és biztonság--> Rendszer--> Eszközkezelő-->és ott van a driver majd azon belül a GeForce GT 440. Tehát ráklikkeltem, frissítettem és azt írta ki siskeres frissítés. DE MINDEN UGYANOLYAN MARADT! Semmi sem változott. Eltűnt ikonok továbbra is fennálltak. [link]

A frissítés után is kiírta, hogy frissítsem. Ezután azt olvastam törölni kell a drivert és újratelepíteni. Töröltem, és eltűnt minden a NVIDIA GeForce Experience programból, megváltozott a képernyőfelbontás, eltűnt a driver és nem lehet újból telepíteni! HELP! MINDEN ELTŰNT! MINDEN ROSSZABB LETT, MINT ELŐTTE! Az NVIDIA Drivers 1.3-nak ott kellene lennia programok közt és eltűnt! Annak mi köze a GT 440-hez?



2015. okt. 15. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha szépen újrarakod az egészet.
2015. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!