Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan/hogyan szerezzek videó...

Honnan/hogyan szerezzek videó vágásához anyagot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyagot szeretnék keresni, amit megtudok vágni, de olyan videók kellenének a vágáshoz amiben énekelnek! Tehát szeretnék megpróbálni megvágni/megszerkeszteni egy videót! Pl. egy ilyen videót: [link]

De hogyan szerezzek anyagot amit majd megtudok vágni? Én egy kezdő videóvágó vagyok! A jövőben ezzel szeretnék foglalkozni komolyabban, profibban. De most is kiszeretném próbálni. Írjak rá egy híresebb énekesre? (magyar énekesre gondoltam, pl.: Tóth Gabi) Megfordult a fejemben, de nem hiszem, hogy megkapom tőle az előző vagy egy régebbi videójának az anyagait. Kérlek szépen segítsetek! Köszönöm!!!



2015. okt. 21. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogvédett anyagok kiadásában ne nagyon reménykedj. Különben is mivel hatalmas tárolókapacitást igényel a dolog, sok esetben egy idő után törlik a nyersanyagot. De ha át is adnák neked, lehet nem is tudnád hova menteni a több órányi anyagot, arról nem is beszélve, ha pl. RAW 4K-ban lett rögzítve.


A legjobb lehetőséged az lenne, ha körülnéznél az ismerősi, lakókörnyezetedben események után, amit felveszel, majd eldogozgatsz velük. Nyilván nem olyan érdekfeszítő munka, mint egy híres előadó produkciója, de gyakorlásnak tökéletes, és kapcsolatok kialakítására is alkalmas, amik később a pénzes munkákhoz vezethetnek.

2015. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. okt. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!