Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi haladóknak szóló videó tutorialról?


2015. okt. 7. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ez borzasztó. Belenéztem pár videójába és azt mondom sokkal jobban jársz, ha máshonnan tanulsz. Tiszta hülyeségeket beszél sokszor. Ez hogy oktatna C++-t haladóknak? Még ő is kezdő szinten van.
2015. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a kezdő videóját 1 perc 20 másodpercig bírtam:


int az nem -2 milliárd és 2 milliárd között van


nem a program nem szereti az ékezetes változóneveket, hanem a fordító. Oké az is program, de nem arra gondolt.


a long int nem ugyanakkora mint az int


Aki ilyeneket mond az ne tanítson CPP-t, kezdő szinten sem.

2015. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem léteziknek haladóknak szóló oktató videó, haladók nem p#csölnek ilyesmivel, hanem elővesznek egy dokumentációt.
2015. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a long int pont rossz példa, mert lehet ugyan akkora mint az int, kisebb nem lehet.
2015. okt. 7. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4/4 ma 13:51


A "lehet ugyanakkora " és az "ugyanakkora" között van egy nagy különbség. Lehet szőrszálhasogatásnak hívni, de ha valaki oktat, ne mondjon ilyet.

2015. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A const osztály függvényekre azt mondta azért szükséges mert javítja az olvashatóságot, semmit mást nem tett hozzá. Tehát semmi kép nem védem, ha az haladó tutorial akkor én expert szinten lennék :D
2015. okt. 7. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Koze nincs a halado szinthez, raadasul kritikan aluliak a videok nala...
2015. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyen amikor az ember túl sok nyelvet kezd el, egyikhez sem fog érteni, csak moslékot kavar minden nyelven.
2015. okt. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!