Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy áll most a Windows 10, a...

Hogy áll most a Windows 10, a nem jogtiszta win7-re telepítette már valaki, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nekem windows 7 home premium van, nem jogtiszta, mégis ajánlgatja állandóan, hogy telepítsem, persze nem tettem meg. Érdekelne, aki mégis telepítette, annak mit csinál a jogtiszta win10? Letiltja, korlátozza, figyelmezteti, hogy vásárolja meg, stb...?

Érdemes telepíteni nem jogtiszta op helyett vagy sem?



2015. okt. 26. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A Windows 10 mindenképp figyelmezetni fog egy idő múlva hogy aktiváld.

És hogyha van regisztrációs kód (ebbe minden aktiválandó kódot értek) akkor olyan mintha megvetted volna

2015. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivel lett aktiválva?

nekem a daz loaderest engedte frissíteni és aktiválta magát

2015. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, már a win10-et is fellehet tenni (kalóz) aktiválással?
2015. okt. 26. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
2015. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont ezt csináltam! Aktiválta magát! De nem voltam vele megelégedve nem igazán jól futott! Visszaállítottam 7-re de akkor meg kinyírt mindent utána a 7 kérte az aktiválást azt meg már semmivel sem tudtam megoldani! A végeredmény az lett win 10 tiszta telepítéssel kms pico aktivátorral teljesen tökéletes lett!
2015. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kms pico melyik verziójával?

Honnan töltötted le?


(én néztem, de eddig nem találtam oldalt, ahol nem kamu lenne)

2015. okt. 26. 10:58
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha DAZ loader -rel volt aktiválva a 7 -es, akkor általában frissítés után beaktiválja magát. Azért mondtam, hogy általában, mert volt már több olyan nálam, hogy kiírta nem tudja elfogadni azt a termékkulcsot.


Ha viszont elfogatta frissítés során is a kulcsot, akkor utána tiszta telepítéssel is újra tudod telepíteni, nem kell megadni termékkulcsot, mert működő internetkapcsolat esetén automatikusan be fogja aktiválni magát (feltéve ha a hardverösszetétele nem változott a gépnek).


Egyébként KMS pico -val bármilyen Windows 10 -et be tudsz aktiválni könnyedén.

2015. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a dirtywindowsról letöltheted az aktivátorokat és az isokat
2015. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Evvel volt aktiválva: windows.7.loader.v1.7.x86_x64


Még két kérdés:

Ha ráengedem a gyorsmenüből "A windows 10 beszerzése"-vel, akkor az megfelelő vagy külön le kell tölteni a win 10-et és úgy telepíteni?


A C meghajtóról letörli a tartalmakat?

(mert nem sok helyem van, hová kimenthetem a cuccokat, akkor azt meg kell oldanom előbb)

Más meghajtóhoz nem nyúl, gondolom.

2015. okt. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!