Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ubuntu 14. 04-es változatáv...

Az Ubuntu 14. 04-es változatával lehet Windows-os programokat letölteni a netről?

Figyelt kérdés
Tehát szerenék a gépemre egy Ubuntu 14.04-es operációs rendszert genni mert a Windows 10 úgy ahogy meghalt.De halottam meg néztem is videókat, hogy az Ubuntu még úgy ahogy jobb mint a Windows. De az Ubuntuval leszeretném majd tölteni a microsoft Office 2007-et és majd futtatni wine-al ez így lehetséges. Tehát ebből az lenne a kérdésem, hogy lunuxal le lehet tölteni Windows os programokat is vagy csak szigorúan linuxosakat tehát nincs megszabva, hogy mit tölteszle?

2015. nov. 15. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta sikerült megjavítanom a windows-t is.
2015. nov. 17. 19:48
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgy Windows 10-es kék halál volt de olyan, hogy amikor bekapcsoltam egyből megjelent a kékhalál(egy driver hiba miatt) de volt egy Windows 8-as lemezem és azt tettem rá egyenlőre.
2015. nov. 17. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!