Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus eee pc-re milyen linuxot...

Asus eee pc-re milyen linuxot lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy asus eee pc 900-as, 4 Gb ssd van benne,milyen linuxot lehetne rá telepíteni ? a ram 1 Gb

2015. nov. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg felmegy rá egy csomó, csak helyed nem nagyon marad. A második legjobb megoldás talán egy egyénileg összerakott Arch/Gentoo, hogy csak az legyen a lemezen, ami neked kell. A legjobb megoldás viszont az SSD cseréje lenne, manapság jó áron lehet kapni olyanokat, amire rámegy bármelyik modern oprendszer.
2015. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4GB SSD-re a Puppy Linux vagy a DSL Linux felmegy.A 2 közül inkább a Puppy mert jobb a hardware támogatottsága és több rá a program.
2015. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy két ssd van benne ,a 4gb-os az elsődleges nem lehet cserélni az a gyors,a másik ssd 8gb lassú az tárolónak van,mindenképpen 4gb-ra kellene felgyürni valamit mert az a gyors,a 8-as meg tárolónak,még a lubuntu sem megy fől annak is 4 hely kell.
2015. nov. 26. 21:42
 4/7 A kérdező kommentje:
közbe lemaradtam,köszönöm megpróbálom a pupyt
2015. nov. 26. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első már adott jó tippet ,ezek mellett én a debiant is megpróbálnám icewm-el , több szoftvered lenne jóval , köztük sok lightweightel persze.
2015. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálok valami kis debiant,A puppy nem igazán jön össze sok van belőle ,és nem működik minden benne ami nekem kellene,én netezésre használnám,és egy kis szövegszerkesztés,és a terminál fontos,de vagy a netre nem akar felmenni vagy a szöveget nem lehet másolni ,beilleszteni a szövegszerkesztőbe és a terminálba vagy nem lehet telepíteni.
2015. nov. 27. 00:21
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Arch+icewm nagyon szépen mutat, nekem is úgy volt. De volt LFS is.
2015. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!