Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy minecraft...

Hogyan lehet egy minecraft szervert csinálni routeren és hamachi nélkül?

Figyelt kérdés

A gépünk csak a wifihez csatlakozik, és nem lehet valami megoldást találni, hogy a világon bárki rácsatlakozzon?

Mert próbáltam a No-ip-t az nekem nem működik, vagy nem tudom használni. Kérlek segítsetek!


Köszönöm a válaszotokat!


2015. nov. 27. 22:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Failed to bind to port. Valamit rosszul Csináltam? A forwardingnál akadtam el egy kicsit. Meg a no-ipben. Forward: service, internal port 25565, protokoll all, status enabled. A ddnsnél mindent beállítottam. Noip felhasználónév, annak jelszava, domain neve (port oda nem kellett ugye?) enable ddns, login, save, reboot. A Noipnél egy új domainnév, ddnsre állítottam be. A server.propertiesbe beirtam a domain nevét, a portot úgy hagytam. A domain t folyamatosan az appról hostingoltam. Indítom az alkalmazást, és Failed to bind to port. Valamit kihagytam volna?
2015. nov. 29. 22:35
 12/13 Argloss ***** válasza:

Valamilyen alap tűzfal általában szokott lenni a rendszerben. Ott engedélyezni kell a szervert.

A properties-be nem kell beleírni a címet. Én legalábbis nem írtam bele amikor kipróbáltam.

A noip kliensprogramra nincsen szükséged ha már a routeren beállítottad a ddns-t.

Mivel nem látom, hogy mit csináltál így simán lehet, hogy a port engedélyezést is elrontottad. Vagy az állandó belső ip beállítását.

2015. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Majd próbálok képeket küldeni. De a dinamic DNS menüben a Routeren minden 5 mp-ben újratölti az oldalt, vagy egy pillanatra eltűnnek az adatok. Utána visszajelennek. A tűzfalról nem sokat tudok, de próbálom engedélyezni. Az ipt kitörlöm a propertiesből.
2015. dec. 1. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!